Bez profilu
buben stormees
jo jasan
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jo jasan
Fak strasny,nejhorsi co sem kdy slysel.....rovnou bych to zabalil!!!
neboj jen az budem mit zkusebnu doufame ze tento patek tak mozna o vikendu uz tu neco bude
Chlapi, mákněte a hoďte sem nějaký celý song, protože takto moc lidí nezaujmete a příjdete o první dojem a první fanoušky kteří navštíví Váš profil! Málo z nich se tu vrátí, tak zaberte ;) Jinak je to zatím dobré!! Držím palce a doufám že se dočkám písničky :)