Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stone Free rock-pop / Frýdek-Místek

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Pomalu už ani nevím kdy jsme se sešli poprvé a ocejchovali jeden druhého na čestného člena skupiny Stone Free. Dnes už ze zakládajících členů zůstal jen Karel, který dodnes hraje, zpívá a skládá. Ovšem kapela by s jediným členem nebyla kapelou. A tak ji koncem roku 2007 doplnil Miray (sólová kytara),  Péťa (baskytara) a David (bicí). V téhle sestavě jsme vydali album s názvem Feelings (2008), a hrajeme po nejrůznějších klubech a festivalech.

Bio a historie

Svoje první album jsme vytvořili doslova na klíně roku 2006 v prostorách zkušebny. O dva roky později vzniklo první promo CD s názvem Feelings. Ukázky některých z jedenácti songů, které na něm najdete, si můžete poslechnout přímo na našich stránkách www.stonefree.cz nebo zde na bandzone. V tuto chvíli dává kapela dohormady materiál na druhé CD, z něhož je již nekolik nových písní nahraných a další by se měli dotočit v průběhu roku 2010.

Na co se ale v nejbližší době době můžete těšit je chystaný videoklip k písni „Used to be". Materiál je dotočený a zrovna prochází střihem a kosmetickými úpravami.

Všem, kteří zde zavítáte za kapelu Stone Free přeji příjemný poslech.