Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stick n'OFF rock'n'roll / Praha

„17.6.2017, Modrá Vopice, Praha“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Back On The Ground- Demo 2015 (2015) 475 ×
  • Ravage & Hound- Demo 2015 (2015) 335 ×
  • Blackjack- Demo 2015 (2015) 231 ×
  • Break Into You- Demo 2015 (2015) 227 ×
  • Help Me Understand- Demo 2015 (2015) 175 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Pražští rock'n'rolloví šílenci inspirovaní Woodstockem a zemětřesením, které následovalo.

Bio a historie

Stick n'OFF - Přidej se a táhni.

Pod názvem Stick n'OFF prvně vystoupili v červnu roku 2013, kdy odehráli koncert cover verzí písní kapel Guns 'n' Roses, Stone Sour, Ac/Dc, Metallica, Lynyrd Skynyrd a dalších.

Po této první zkušenosti se zavřeli do zkušebny a pracovali na tvorbě vlastního repertoáru. S ním se objevili ve světlech reflektorů v listopadu téhož roku a odstartovali bouřlivou show, která pokračuje dodnes.  Ve své tvorbě odvážně kombinují stoner rock s funky basovým základem a řezavou rock 'n' rollovou kytarou. 

Za dobu své existence mají na kontě téměř 70 koncertů, nespočet stržených strun a vítězství v prvním ročníku soutěže SilverCup klubu Fatal.