Stick n'OFF - Úvod | Bandzone.cz

Stick n'OFF rock'n'roll / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Back On The Ground
  Demo 2015
 • Ravage & Hound
  Demo 2015
 • Blackjack
  Demo 2015
 • Break Into You
  Demo 2015
 • Help Me Understand
  Demo 2015

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Rehab & Stick n'OFF

Nový rok začal koncertem s kapelami To Age a Stuck In Mund, následoval žižkovský rock 'n' rollový večírek a příští sobotu nás čeká společný koncert s kapelou Rehab v pražském FreeMasonic clubu. Přijďte, těšíme se na vás!

----------∞----------

Stick n'OFF

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

HairSprayovci

Čaute! Tu Jožo Glamm & HairSprayovci.
Vrúcne vás pozývam na náš Bandzone profil, kde nájdete úplne nový singel GLAMERICKO. Ten od teraz očujte a pridávajte do svojích oblúbených playlistov aj na Spotify, Apple Music, Google Play a všetkých ostatných streamovacích platformách!
Bohovský zvyšok víkendu a zostaňte naladený!
- Jožo Glamm

HairSprayovci

Čaute! Tu Jožo z glam-popovej formácie HairSprayovci. Vrúcne ta pozývám k vypočutiu premiérovej štadiónovej senzácie s názvom "Hokejačky nezomrú" z chystanej platne "GLAMERICKO".
Zanechaj nám odkaz, GLAM V EURÓPE NENÍ APRÍL!

Nasty Ratz

Ahoj! :)
Zveme vás k poslechu našeho novýho songu N.A.S.T.Y., což je ochutnávka z EP „I Don’t Wanna Care“ a kde hostuje i Raven ze Sour Bitch a Serpenth z Belphegor. Doufáme, že se to bude líbit a budeme rádi za jakejkoliv komentář :)
www.bandzone.cz/NastyRatz

A doufáme, že co nejvíc z Vás uvidíme znova co nejdřív (třeba v sobotu U Staré Paní :P )

Zobrazit všechny názory