Stay Alive - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Stay Alive hardcore-metalcore / Uherské Hradiště

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Unforgivable (NEW singl 2014)
    Nezařazeno

KONEC

Ahojte fanoušci, přátelé,posluchači, hejtři a všichni ostatní které naše tvorba zajímá nebo je vám třeba u prdele,
možná se to už k vám doneslo, možná ne, ale je třeba to oznámit ještě oficiální cestou. Stay Alive už NENÍ Stay Alive, bohužel jsme se neudrželi na živu, skončilo to. Je to smutné, alespoň pro ty z nás co jsme chtěli a chceme kapelu udržet na živu, jelikož nás hudba převelice baví a kapela pro nás znamená více než je zdravé...bohužel, jak se ukázalo, né všechny
baví totéž, né všichni pro hudbu žijou, né všichni k tomu přistupujou fér. Je to smutné až doslova kurvasmutné ale neudeláš nic. Hlouběji bych to nerozebíral. Nechť karma učiní své. A teď k druhé věci. Děkovačka za slavíka.

Děkujem všem co nás jakýmkoliv způsobem podporovali (ať už jen pouhým likem naší tvorby, či návštěvou našeho koncertu, poslechem naších tracků ale také upřímnou kritikou která poukáže na chyby a přinese uvědomnění. Teď budeme všichni po dobu jednoho roku nasazovat životy ve vrcholných sportech jako jsou například , jízda na kole bez držení řídítek, potápění se ve vaně bez kyslíkové bomby aj. Za rok se všichni vratíme a ukážem vám jak umíme přemistovat pyramidy z egyptu do vesmíru pouhým pohledem a budem chtít aby jste spolupracovali s našima králema...né vážně všem vám děkujem, mějte se pěkně a šiřte mír a lásku.
STAY FANOUŠEK

MUSIC VIDEO COMING SOON !!!!!!!

Zveřejnění našeho prvního videoklipu k našemu novému singlu UNFORGIVABLE

21.1. 19:00

https://www.facebook.com/events/1398952950357882/