Farmář Honza
Čau Martine!
Podívej se na bandzone.cz/farmari
Stránka kapely ve který jsme spolu začínali dělat muziku.
Ty víš, že já bych rád sehnal lidi, abych Farmáře oživil.
I proto je celkem dobrý dát na vědomí, že název Farmáři už je nějakou (naší bejvalou) kapelou vybranej. Nikdy jsme neměli možnost nahrát něco ve studiový kvalitě, ani aparát pro zpěváka jsme neměli. Tak jsem tam dal akorát RAIN z našeho druhýho a posledního koncertu. Jak říká Víťa, je to naše prehistorie.




