Standartní kompot - Názory | Bandzone.cz

Standartní kompot alternative-punk / Varnsdorf

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Dlouhý chvíle - LIVE 2023
    Nezařazeno
  • Pepa
    Nezařazeno
  • Mocipan
    Nezařazeno
  • Poslední den
    Nezařazeno
  • Punk'n'rol
    Nezařazeno
  • Karel a Viera
    Nezařazeno
  • Chlebicek s náplní kokosovou
    Nezařazeno
  • Dusevni choroba
    Nezařazeno
  • Páni hradní
    Nezařazeno
  • Jana
    Nezařazeno
  • Pankárna
    Nezařazeno
  • Hana
    Nezařazeno
  • Standartní kompot
    Nezařazeno
  • Den matek
    Nezařazeno
  • Jazz
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Farmář Honza

Čau Martine!
Podívej se na bandzone.cz/farmari
Stránka kapely ve který jsme spolu začínali dělat muziku.
Ty víš, že já bych rád sehnal lidi, abych Farmáře oživil.
I proto je celkem dobrý dát na vědomí, že název Farmáři už je nějakou (naší bejvalou) kapelou vybranej. Nikdy jsme neměli možnost nahrát něco ve studiový kvalitě, ani aparát pro zpěváka jsme neměli. Tak jsem tam dal akorát RAIN z našeho druhýho a posledního koncertu. Jak říká Víťa, je to naše prehistorie.

Bez profilu

Pip - Bitter Slap

No stránky jsou ještě trochu ve výstavbě dělal jsem je já a moc s tim nemám zkušenosti. Vzkazník bych fakt rád ale nevim jak na něj. No náš jakoby manager Vám asi psal nebo volal já fakt nevim. Von tady pořádá akce takže se to chce dohodnout s nim. Jinak díky za pochvalu. To samý přeju Vám - Ať to šlape.

Bez profilu

Pip - Bitter Slap

No stránky jsou ještě trochu ve výstavbě dělal jsem je já a moc s tim nemám zkušenosti. Vzkazník bych fakt rád ale nevim jak na něj. No náš jakoby manager Vám asi psal nebo volal já fakt nevim. Von tady pořádá akce takže se to chce dohodnout s nim. Jinak díky za pochvalu. To samý přeju Vám - Ať to šlape.

Bez profilu

maaarty - standartni kompot

no pipe to asi nepujde, my mame o prazdninach obvykle pauzu, kazdej nekde litame, ale vsichni dohromady tu budem az 20.cervence a asi jen tejdem a pak zas moc ne...... je to bida, spis neco az v zari nebo koncem srpna

Bez profilu

Pip - Bitter Slap

Jo poptám se a mě by se to fakt líbilo - jako má bejt teď akce kde asi budeme hrát v Pejru v místnim klubu a řekl bych kámošovi co to tam dělá ať vás veme a tam by se domluvilo. Mě se vaše hudba fakt líbí. Třeba budeme pak dál spolupracovat:-)))
Zatim se mějte a až něco vyzjistim tak dám vědět.

Bez profilu

maaarty - standartni kompot

to Horvis: tak sem tam byl a zjistil jsem ze uz sem tam byl, kdyz sem tam nasel svuj vlastni prizpevek :)))
to Pip: Sem rad ze se libi, me se to vase taky tak wella paci, jestli chcete, tak muzem nekdy zahrat s vami u vas a vy s nami u nas???

Bez profilu

Pip - Bitter Slap

To co hrajete je fakt hodně dobrý. Dám vědět člověku co pořádá tady u nás koncerty a třeba se potkáme. Mějte se a pokračujte v punku.

Bez profilu

CHEMICI - Horvis

Ahoj MARTINE.
Poslechni si tady na bandzone 1000 downstairs, líbí se mi opravdu moc.
Horvis

Bez profilu

berys

neboj se karle, to zvládnu... viva la ukrajin

Bez profilu

Karel, Haj hou

To BERYS: Jestli jedeš za Křečákem na Ukrajinu, tak ho nezapomeň pozdravovat od Karla Rady z Haj hou...!!!