Šrája - Úvod | Bandzone.cz

Šrája punk-folk / Ledenice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Krávokluk
  Směšný odpad
 • Baron
  Směšný odpad
 • Rybářská
  Směšný odpad
 • Babylon (2015) Šmitcový kvartet
  Nezařazeno
 • Reklamy (2015) Šmitcový kvartet
  Nezařazeno
 • Největší hit (Novinka 2014)
  Nezařazeno
 • Blázen (2014)
  Nezařazeno
 • Léto (2013)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nejaktuálnější Bandzone status týdne

(Upraveno: )

 

Srdečně zdravím všechny hledače pokladů hudebních, antihudebních atd. Právě jste se dostali na bandzounový profil slovutného, nezaškatulkovatelného a nesmírně talentovaného písničkáře Šráji. 

Profil bohužel trpí tím, že o něj jeho majitel zrovna dvakrát nepečuje. Donedávna tomu odpovídala také kvalita zde zveřejněných nahrávek. Teď zde ale najdete také několik písní z debutového alba Směšný odpad, vydaného pod hlavičkou sdružení Šrája & Šmitcový kvartet. Ta je v plném znění k poslechu a stažení na Bandcampu, vyšla ale také ve fyzické podobě na recyklovaném vinylu.

Šrája se za svou kariéru objevil na festivalech jako Budějovický Majáles, Pelhřimovy, Hradecký slunovrat nebo Díky že můžem a vysloužil si pozici "kultovního nehvězdičkovatelného interpreta" v časopisu Rock And Pop.

Aktuální koncerty kočovného cirkusus Hitmaker Šrája (& Šmitcový kvartet):

Občasné reporty z koncertů k nalezení zde

Youtube Video vSLhhcVzEvsYoutube Video vSLhhcVzEvs

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Otakar Prušák

Jak můžeš s něčím takovým vystupovat v ulicích města kde je tolik skvělých muzikantů a kapel, kteréje nebo bývalo mekou a kolébkou legend folku aj žánrů. Tohle je plivnutí do tváře všem těm fachmanům muzikantům co tu jsou. doufám jen že ti magistrát za vystupování ještě nedal gáži.Hvězdná pěchota hadr, zpěv otřes, hra na kytaru taktéž a texty ? .......proboha tohle nemůžešsnad považovat za hudbu jseš asi hluchej, a nejvíc mne nakrklo prohlášení že hudebně se pohybuješ mezi bratry Nedvědy a Sex Pistols,tohlejestli říkáš tak jsi zralej na soud za urážku na cti, Nedvědi jsou legenda která něco umí a dokázala tyneumíš nic jen já jako amatérský muzikant jsem utrpěl lehké trauma z tvéprodukce kam ta kultura spěje místo aby byla kvalitnější tak takové paskvily podporujou ty by jsi vůbec neměl veřejně vystupovat jestliLeoš Mareš je blbej jak ty říkáš, tak ty tuplem, jestli si myslíš že tomuhle můžeš říkat hudba, absolutně nemáš žádnou soudnost

Lenka

Bylo pro mě ctí, stát se součástí písně krávokluk. Díky za koncert, moc dobře jsem se bavila! Příští vystoupení v ČB si nenechám ujít. :-)

Zobrazit všechny názory