vas sem hlasoval kdyz mely BOTD ete 10 hlasů =)moji podporu uz máte =)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
vas sem hlasoval kdyz mely BOTD ete 10 hlasů =)moji podporu uz máte =)
Už ho tam odemne máte tak týden počítám;)
Ahoj, díky moc za pozvání, hrálo Vám to velmi profesionálně! Až bude koncert někde poblíž, velmí rád zajdu... Tak zatím naslyšenou...
ZDRAVÍ KMEN
Tak děkujem za Shutter za důvěru, že jste nás nechali brnknout. Nám se to líbilo. Lidi jsou kokoti , že nechoděj, ale to už se asi nezmění pač radši zajdou na Chinaski nebo náký podobný chlívy. Jinak přeju ať vám ladí nota a můza.
Zdar pardi!! Dobré to bylo, to sobotní Orfské mýdlo!! Hele, nenechal sem náhodou u Honzy v sobotu svůj milovaný švajcarský nuóžik??? Lebo ho nemuóžem náisť......
Ahoj kucí, díky za parádní akci!!! Máte u Vás i nějaký útulný klubík?.. Orfeum je houdně velký na podobný akce,m už sme tam hráli poněkolikátý a nikdy to plný nebylo ... ani na Harlej :)))
Příště musíte s námi rozhodně víc absintovat :)
rip /bed sores/
Ahoooj Klucí!!!! Za včerejšek:
Honzík byl skvělej nejskvělejší!!! A zbytek samozřejmně také!!!!!!:-****
Chlapci ten new song je fakt výbornej!!!!!
Ahoj Spath :-) jak se máte? Co takhle zas dorazit do Prahy... co?? Hmm? :-DD
je mi to líto :(