Spath - Názory | Bandzone.cz

Spath progressive-crossover / Kadaň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Děsivej sen (Ex-Avik, 2009)
    Nezařazeno
  • Rejdařská Odyssea (Ex-Avik, 2009)
    Nezařazeno
  • Joker (freeRECORDS, 2008)
    Nezařazeno
  • Léčení (zkušebna, 2008)
    Nezařazeno
  • Za světlem (zkušebna, 2008)
    Nezařazeno
  • Minulostnost (zkušebna, 2008)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Popsí

Už ho tam odemne máte tak týden počítám;)

Kmen

Ahoj, díky moc za pozvání, hrálo Vám to velmi profesionálně! Až bude koncert někde poblíž, velmí rád zajdu... Tak zatím naslyšenou...
ZDRAVÍ KMEN

Bez profilu

Flea

Tak děkujem za Shutter za důvěru, že jste nás nechali brnknout. Nám se to líbilo. Lidi jsou kokoti , že nechoděj, ale to už se asi nezmění pač radši zajdou na Chinaski nebo náký podobný chlívy. Jinak přeju ať vám ladí nota a můza.

Jo Ann

Zdar pardi!! Dobré to bylo, to sobotní Orfské mýdlo!! Hele, nenechal sem náhodou u Honzy v sobotu svůj milovaný švajcarský nuóžik??? Lebo ho nemuóžem náisť......

Bed Sores

Ahoj kucí, díky za parádní akci!!! Máte u Vás i nějaký útulný klubík?.. Orfeum je houdně velký na podobný akce,m už sme tam hráli poněkolikátý a nikdy to plný nebylo ... ani na Harlej :)))

Příště musíte s námi rozhodně víc absintovat :)
rip /bed sores/

Bez profilu

BUDULÍNEK s.r.o.

Ahoooj Klucí!!!! Za včerejšek:
Honzík byl skvělej nejskvělejší!!! A zbytek samozřejmně také!!!!!!:-****

1 2 3 4 5 6 7911131517 18 19 20 21 22 23 24 25 26283032353841444648 49 50 51