Soutěž "3x 2 vstupy na Jack Daniels Musician Factory" | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - 3x 2 vstupy na Jack Daniels Musician Factory

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme vouchery na nákup not!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!

3x 2 vstupy na Jack Daniels Musician Factory

Máš volnou neděli 12.6.? Zbývají nám ještě místa a rád bych to měl plné, pokud si chtěl jít, ale nevyšly ti peníze, zkus naší soutěž.

Obrázek k soutěži: 3x 2 vstupy na Jack Daniels Musician Factory

Na české hudební scéně se rozšířilo v posledních letech mnoho předsudků o fungování hudební scény a všech jejich součástí jakými jsou hudební média, festivaly, klubové prostředí, soutěže kapel apod.

Z pozice Bandzone.cz, největší komunity českých muzikantů, jsme pro ZAČÍNAJÍCÍ KAPELY připravili seriál na sebe navazujících vzdělávacích seminářů a workshopů, které budou osvětlovat jednotlivé oblasti fungování hudební scény. Máme od samotných kapel a muzikantů rozsáhlý seznam témat, které je zajímají a díky desetiletému fungování našeho portálu máme široké portfolio loajálních odborníků na jednotlivé obory a jejich příslib se do Jack Daniel's Musician Factory zapojit a pomoci nám v naší vizi vzdělávat začínající kapely a zbavovat je včas předsudků, které by je mohly zbytečně brzdit na cestě k jejich cílům a vysněné popularitě.

Soutežní otázka

Soutež skončila 10.6.2016 18:05.

Výherci

Gratulujeme!

Zatím žádný komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.