Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - 3x 2 vstupy na Jack Daniels Musician Factory

3x 2 vstupy na Jack Daniels Musician Factory

Máš volnou neděli 12.6.? Zbývají nám ještě místa a rád bych to měl plné, pokud si chtěl jít, ale nevyšly ti peníze, zkus naší soutěž.

Obrázek k soutěži: 3x 2 vstupy na Jack Daniels Musician Factory

Na české hudební scéně se rozšířilo v posledních letech mnoho předsudků o fungování hudební scény a všech jejich součástí jakými jsou hudební média, festivaly, klubové prostředí, soutěže kapel apod.

Z pozice Bandzone.cz, největší komunity českých muzikantů, jsme pro ZAČÍNAJÍCÍ KAPELY připravili seriál na sebe navazujících vzdělávacích seminářů a workshopů, které budou osvětlovat jednotlivé oblasti fungování hudební scény. Máme od samotných kapel a muzikantů rozsáhlý seznam témat, které je zajímají a díky desetiletému fungování našeho portálu máme široké portfolio loajálních odborníků na jednotlivé obory a jejich příslib se do Jack Daniel's Musician Factory zapojit a pomoci nám v naší vizi vzdělávat začínající kapely a zbavovat je včas předsudků, které by je mohly zbytečně brzdit na cestě k jejich cílům a vysněné popularitě.

Soutežní otázka

Soutež skončila 10.6.2016 18:05.

Výherci

Gratulujeme!

Komentáře (celkem 14)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

Jordanbelfort

You will find squads that additionally center around iPhone blog programs necessities this clients. motivations as if utilitarian rates, ultra quick example propensity, instructive makes utilization of like 2D/3D concerning more extensive purchaser, join construtors arrangements. http://www.domyassignmentforme.com…

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme dva lístky na festival Aerodrome!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!