Something Like - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Something Like hardcore-metalcore / Tachov

„Hledáme vokill!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 7911131517 18 19 20 21 22

Hledáme zpěváka

Čas je neúprosnej a jak život plyne, spousta věcí se mění. Mění se i priority a je to tak normální a v pořádku. Jirka došel do bodu, kdy z časových důvodů nemůže dávat do Something Like to, co kapela potřebuje a stejně jsme to cítili i my. Dohodli jsme se tedy, že naše řady opustí.
Domluvený akce s náma odehraje a nabídl nám, že pokud budeme mít nabídky na akce nový, rád je s náma odzpívá, když to bude v jeho časových možnostech. Takže pokud nás chcete někam pozvat, vůbec se toho nebojte a klidně volejte, pište.
Tady je pár slov, který nám Jirka napsal:
Hodně jsem nad tím vším přemýšlel, ale i přesto, že mě to baví, tak tomu nedokážu dát tolik času, kolik si to zaslouží, nebo kolik je třeba. Nebudu tak trápit sebe ani vás a proto končím.
Každopádně, to, co je už dohodnuté, odehraju a budu s vámi fungovat dál, dokud nebudete mít náhradu, či nebude připravena. Nechci, abyste se museli teď najednou brzdit. Když bude nabídka na koncert a nikoho nebudete mít a já budu mít čas, tak to klidně vemte. Stejně tak kdyby se něco stalo a potřebovali jste náhradníka, tak mi taky klidně můžete zavolat napsat.

DĚKUJEME Jirko!

Tímto tedy oficiálně hledáme novýho vokalistu. Pokud máš rád poctivej metalcore, baví tě pořádnej řev i growl, nemáš v hlavě fašistický bubáky a jsi parťák do pohody i nepohody, jsi náš člověk. Zkoušíme v Tachově jednou týdně. Půlka kapely jezdí z Plzně, tak můžeš být i z těhle končin. V případě zájmu piš sem nebo na mail somethinglike@seznam.cz, případně volej na 603857030 (Jenda).

Děkujeme za sdílení, šíření, a rozhození sítí, SL kids


Rozhovor pro Echoes zin

Na Echoes zinu vyšel náš nejnovější rozhovor. Povídali jsme si hlavně o poslední desce - hloubavý čtení.:)

Jenda


1 2 3 4 5 6 7911131517 18 19 20 21 22