Smrtislav - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Smrtislav rock / Praha

„Notorickej samotář..“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Notorickej Samotář / Akusticky- Kanibal Kanibal EP (2018) 332 ×
 • Lovkyně / Akusticky- Kanibal Kanibal EP (2018) 233 ×
 • Sama doma- Notorickej samotář (2016) 2 744 ×
 • Kondolence- Notorickej samotář (2016) 2 055 ×
 • Ani smrt nás nerozdělí- Notorickej samotář (2016) 1 693 ×
 • Otrávená večeře- Notorickej samotář (2016) 1 242 ×
 • Nekonečně dlouhý ráno- Notorickej samotář (2016) 1 174 ×
 • Posel špatnejch zpráv- Notorickej samotář (2016) 1 123 ×
 • Notorickej samotář- Notorickej samotář (2016) 1 030 ×
 • Milujem se čím dál víc- Notorickej samotář (2016) 1 110 ×
 • Lovkyně- Notorickej samotář (2016) 1 011 ×
 • V noci se mi zdálo- Smrtislav EP (2015) 5 700 ×
 • 2 000 000 světelnejch let- Smrtislav EP (2015) 4 214 ×
 • Terapie tmou- Smrtislav EP (2015) 3 775 ×
 • Skrytej talent- Smrtislav EP (2015) 2 568 ×

Bandzone.cz Tip týdne

23. února 2015
Další velmi talentovanej muzikant, kterej se narodil s břemenem "můj hlas má podobnou barvu jako hlas někoho jinýho". Když se vcítíte do Tvzexovi role, není to s ohledem na to, jak produktivní a talentovanej muzikant to je, úplně záviděníhodná situace. Všechny ty kecy o Kodymovi a revivalu a naprostej defokus od toho, že jsou to vlastně zatraceně dobrý a chytlavý songy. Představte si 2 000 000 světelnejch let s jinou barvou hlasu, řekl by někdo, že jsou to typický Wanastovky? Ani náhodou. Je to dobrá poprocková pecka s originálním bičoidním virblem a skvělým mixem a zatraceně chytlavym refrénem, kterej sem si teď jel dobrejch pár minut v kuchyňce při dělání kafe. Kodym je legenda, ale na scéně už sbírá spíš jen posměch než respekt. Pokud ho má Tvzex zastoupit a pokračovat v tomhle typu zpěvu dalších deset let a dělat tak skvělý songy s kvalitními srozumitelnými texty jako udělal teď, tak říkám kur*a jo! A s naprostym klidem si u songů SMRTISLAVa vzpomenu na doby, kdy sme na diskotékách jako teenz pokřikovali "budeš na háááá" a náladu mi to nijak nezkazí.
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 229

Spřízněné kapely: 7

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
23 766
Poslechnuto skladeb
30 272
Profil registrován
20.3.2014

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Dark-folk? Vamp-Folk? Goth-Folk? Může bejt? 
Ať už se vám to líbí nebo ne, strejda Smrtislav začátkem letošního roku transformoval svojí kapelu do akustický podoby. Jakkoliv se to může zdát jako bizarní nápad, veřte, že ve složení dvou akustickejch kytar a jednoho cella se jedná o to nejzajímavější, co vám tenhle divno-chlápek může nabídnout. Zkuste v jeden večer zapomenout na všechny sluníčkáře, Tomáše Kluse, Toma Artwaye nebo Pokáče a nechte se unášet svěžím vánkem z pražskýho záhrobí.

“Sunshine, Vanessa. Milujete? Já jo! S dlouhohrajícím debutem Notorickej samotář (název ze života) totiž zkombinoval právě dvě své (ex)plnohodnotné kapely a z každé si vzal to nejlepší. V souvislosti se Smrtislavovou ranou tvorbou často padalo jedno jméno. Kodym. Ve spojitosti s plnohodnotnou deskou to už může říct jedině člověk bez fantazie. To, že Tuzex kňourá, jako by se právě probouzel se západem slunce v sametu s nedopitou láhví Vavřince, přece není to hlavní. Je to dark-popové, vamp-rockové, goth-dancové a roztomile pubertální. V kombinaci s pražským amfetaminovým frázováním ironických textů tak Smrtislav z šálku, který nějak původně nebyl úplně můj, udělal přesně mojí kávu. Černou. Jak jinak.“

www.kidsandheroes.cz

Bio a historie