Slza - Úvod | Bandzone.cz

Slza pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Katarze
    Katarze
  • Celibát
    Katarze
  • Lhůta záruční
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Ivet

Ahojky jste boží, viděli jsme vás dnes v Háji ve slezsku a byli jsme unešeni,jen tak dál pánové ????,držíme vám palce a děkujeme za bezva zážitek. Jak se jmenoval kytarista celým jménem Kuba....... Děkuji

Bez profilu

Natyy

Ahoj , jste moje nejoblíbenější kapela vůbec !
Asi mi neodpovíte ale mám otázku ohledně Petra Lexy, ty máš písničku co není v žádném tvém albu ? Jmenuje se ty a já. Je to pravda ?

WesterWice

Zdravím Vás, dle mého názoru jste ta nejlepší hudební skupina u nás! ...Moc si vážím toho všeho, co pro fanoušky děláte je to neskutečné! ...Máte můj obdiv jak za debutové album Katarze, tak i za album Holomráz obě CD vlastním a jsou perfektní! ...Vaše písničky jsou famózní a těším se na Vaše nové CD! ...Ještě Vám chci opět poděkovat za úžasnou a nezapomenutelnou atmosféru, kterou dokážete na koncertu vytvořit! ...Ať se Vám ve všem jen a jen daří a přeji Vám mnoho dalších úspěchů ve Vaší kariéře! :)

Zobrazit všechny názory