Slza - Názory | Bandzone.cz

Slza pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Katarze
    Katarze
  • Celibát
    Katarze
  • Lhůta záruční
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Ivet

Ahojky jste boží, viděli jsme vás dnes v Háji ve slezsku a byli jsme unešeni,jen tak dál pánové ????,držíme vám palce a děkujeme za bezva zážitek. Jak se jmenoval kytarista celým jménem Kuba....... Děkuji

Bez profilu

Natyy

Ahoj , jste moje nejoblíbenější kapela vůbec !
Asi mi neodpovíte ale mám otázku ohledně Petra Lexy, ty máš písničku co není v žádném tvém albu ? Jmenuje se ty a já. Je to pravda ?

WesterWice

Zdravím Vás, dle mého názoru jste ta nejlepší hudební skupina u nás! ...Moc si vážím toho všeho, co pro fanoušky děláte je to neskutečné! ...Máte můj obdiv jak za debutové album Katarze, tak i za album Holomráz obě CD vlastním a jsou perfektní! ...Vaše písničky jsou famózní a těším se na Vaše nové CD! ...Ještě Vám chci opět poděkovat za úžasnou a nezapomenutelnou atmosféru, kterou dokážete na koncertu vytvořit! ...Ať se Vám ve všem jen a jen daří a přeji Vám mnoho dalších úspěchů ve Vaší kariéře! :)

Bez profilu

Petr Lexa

Pardon,který.

Bez profilu

Petr Lexa

Lidi,mám pro vás špatnou zprávu.Mám silný zánět hlasivek ktrrý může skončit i smrtí.Nerad vám to říkám ale rušíme se Slzou všechny zářiové koncerty.Ale v půlce prosince se na nás můžete těšit v Přerově,u Ústí nad Labem,tedy Přerov nad Labem.Ne v tom co je u Prostějova.Vždyť jsme v Prostějově byli v dubnu.Prostě asi vudíme že tam koncert neuděláme.Takže smůla Přerováci.

Bez profilu

Terka

Jste nejlepší poslouchám vás každý den!

Bez profilu

štěp kiss

wao!! fakt se mi to líbí jste úžasná skupina poslouchám jen vás "!!! jste fak dobří a ráda vás sleduji jste dobří !!!! zbožnuju vás .. doufám že nepřestanete spívat miluji vás !!! <3

Bez profilu

Jakub

Kluci chtěl bych vám říct, že obdivuji vaši tvorbu protože to, co se vám povedlo za tak krátkou dobu se zatím nikomu v českým showbisnisu nepovedlo. Držím palce a ať se Vám daří dál.