Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Slush grunge / Klatovy

„Krátký záznam a rozhovor z Óčka“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


Jak existujeme?

Upraveno:

I přesto, že naše kapela už ztratila ono nadšení pro hraní a chuť sebevyjádření pubertálních  zvrhlostí na podiu, občas nás to chytne a prostě hrajem. Třeba minulou sobotu jsme hráli v Plzni v divadle Pod lampou na jedné globální soutěži hudebních kapel, GBOB se to jmenovalo.

Youtube Video 8Yjjp36BEB4Youtube Video 8Yjjp36BEB4

Do dneška nechápu jak jsme se tam dostali mezi všechny ty kytarové onanisty a srceamo-borce, každopádně nás tam chtěli a my kejvly (ikdyž někteří pouze z donucení a zvědavosti).Říkala jsem si "Soutěž kapel? Co to je? Budeme soutěžit v tom, kdo má lepší texty, složitější či chytlavější basovou linku nebo vyumělkovanější zpěv? Pěkná blbost." A za tím si stojím pořád.

Vyskočili jsme na podium, zapojili nástroje do vyblejskaných maršálů a začli hrát. Zvuk jsme měli parádní jako nikdy. Dokonce jsem zahlédla jednoho chlápka nad 40 jak si při refrénu Marijuany podupuje do rytmu nohou a nemohla jsem uvěřit svým očím. " Slush se snad někomu líbí?" Jenže tohle jsme nebyli my , alespoň ne takový jaký nás to baví. My máme přeřvané kytary, zpěváka kterému nikdo nerozumí texty a pomatené buňky  v makovicích. Tihlecti vyfešákovaní chlapečci byly veškeré živočišnosti zbaveni. Po koncertě jsme dokonce dávali rozhovor jedné televizi. Mířili na nás nejméně čtyřma kamerama a my jsme z  toho byli velmi nesví a zoufalí, ale páni kameramani byli určitě mnohem zoufalejší z nás.

Youtube Video ioy4Nd_Gr80Youtube Video ioy4Nd_Gr80

Lidi byly milí a my jsme si to užili po svém. Po hraní jsme jeli do mekáče (jen do mě vegani, jsem vrah a jím krávy, ale sakra, kdo tam občas nechodí, maj to tam levné a muzika na záchodě, to je fatk super) a nakonec se trochu zhlavolamovat. Tenhle večer nás jako kapelu zase stmelil a trochu probudil. Dokonce jsme počali novou dívenku. Pojmenovali jsme jí " Opičková" a text už můžete najít v infu. Když dostaneme chuť, tak ji někde nahrajeme, abychom se taky někam zas posunuli.  Byla to fakt srandovka, hrát na soutěži kapel..

S pozdravem, Lajla.