Sir Malkovich - Úvod | Bandzone.cz

Sir Malkovich pop-progressive / Nové Strašecí

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Mord
  Nezařazeno
 • hollywood
  Nezařazeno
 • jack
  Nezařazeno
 • bavič
  Nezařazeno
 • beruška
  Nezařazeno
 • junkie
  Nezařazeno
 • post+paich nene1
  Nezařazeno
 • post+paich nene123
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Charakteristiky potvrzených kapel pro festival Summer Party Tajm 2011

Please the Trees /Tábor/

 

jsou příjemná česká kytarovka známá nejen v České republice, ale i jinde ve světě, například v USA. Kapela vznikla spojením SelFbrush (projekt nynějšího leadera Václava Havelky), s táborskou formací Some Other Place.

V českých končinách je tvorba kapely vcelku specifická. Objevíme v ní melancholické prvky, prvky experimentálního folku či nádech tvorby Neila Younga. Samotná kapela se přirovnává například ke kapela Mogwai. Nezaměnitelný vokální přednes Václava Havelky si jistě vychutnáte. Pokud se chcete na vystoupení připravit, jeďte se podívat na Open Air Festival v Panenském Týnci, kde budou Please The Trees vystupovat po boku takových formací, jako jsou The Chemical Brothers, Interpol, Good Charlotte, Tatabojs, aj. Jejich živá vystoupení vtáhnou člověka do úplně jiné reality. Sami uvidíte a hlavně uslyšíte.

 

Zima /Rakovník/

 

zůstane u ledu…ale ne, máme na mysli Zimu -  rakovnické „electronica-alternative“ uskupení. Účastnili se soutěže RGM Live Space a nedopadli vůbec špatně. Proč by taky? Trochu indutriál, elektro a dost dobré texty. Kapela prošla v letošním roce velkou změnou, kdy je opustili dva členové, ale jak říká jejich frontman: „Každá evoluce ostatně potřebuje občasný tvrdý otřes, aby nezakrněla, a rozvinula se do nových forem.“

 

Vivien´s Shadow /Nové Strašecí/

 

jsou kapela, kterou příznivcům festivalu netřeba představovat. Máte-li chuť na něco ve stylu Manic Street Preachers, Pavement či Foo Fighters, určitě si přijdete na své.

 

Zwei /Praha/

 

je experimentální projekt Lukáše Landy, leadera kapely Flo. Melancholické tóny podbarvené piánem navodí příjemně posmutnělou atmosféru.

 

Sunbeam /Praha/

 

je písničkář, který neodmyslitelně patří k Summer Party Tajmu. Vždy pohladí na duši. A čím? No přeci svým něžně drsným hlasem! Jeho loňská „hymna“ na našem festivalu zaskočila nejen diváky, ale i organizátory samotné.

 

DJ Lukin /Praha/

 

je nekompromisní pražský hoper, kterého nesmíte nebo můžete brát vážně. Jeho extra vtipné texty mohou někoho zaskočit, ale pokud se připravíte poslechem jeho věcí na Bandzonu, tak vás na Summer Party Tajmu jistě budou bavit o to víc. Dle zákulisních informací připravuje DJ Lukin další songy právě pro Summer Party Tajm… čegedapjé!

 

Tomáš Kvasnička /Praha/

 

„Letošní objev“. Mladý umělec z hlavního města, který se přidal k partě pražských písničkářů. Svou tvorbu charakterizuje jako indie-folk. Těšme se, co si na Summer Party Tajm  připraví.

 

Jan Lamram /Brno/

 

je další z písničkářů, tentokráte ale z Brna, děcka! Máte-li rádi emo-folk, on bude pro vás tím pravým.

 

Matěj Žák /Nové Strašecí/

 

je dost možná nejnadějnější kytarista novostrašecké hudební scény. Klasická kytara ve spojení s klasickou hudbou, španělskými rytmy, flamencem atd. Člověka naprosto okouzlí a donutí se zaposlouchat. Sami organizátoři se těší, čím obohatí letošní Summer, kde tento umělec vystoupí poprvé a pro samotný festival bude toto spojení také premiérou.

 

NS Store /Nové Strašecí/

 

jsou další nekompromisní týpci, tentokrát ale ze strašeckého podsvětí. Tyhle kluky berte vážně! Kluci ví o čem je život a přijdou vám o tom povyprávět naživo na Summer Party Tajm.

 více na www.partytajm.cz

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory