Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Silent Echo alternative-rock / Litomyšl

„NEW STUFF VERY SOON.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Blind Inside (2019) 11 ×
  • 23:58 (2018) 57 ×
  • Feel Like Nothing [official demo] 293 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Syntezátor / Sampler, Jódlování, Scream
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Začínající alternative rocková kapela z Litomyšle, která v současném uskupení hraje od jara 2018. Nenechte se ovšem zmást slovem začínající. Všichni členové mají za sebou desítky koncertů a dlouholeté hudební zkušenosti především z kapel Rufus a Willow Lake a dalších sólových projektů. Kapela nedávno prošla velkými personálními změnami, které nutně ovlivnily i aranže songů.

 

 

Hudební nástroje nakupujeme tam , kde si můžeme domluvit nejlepší ceny. Doporučujeme e-shop s hudebními nástroji www.muzikant.cz.

Bio a historie