Silegrail - Názory | Bandzone.cz

Silegrail progressive-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Introducing Silegrail
  Silegrail
 • The Raven
  Silegrail
 • Smell of Suicide
  Silegrail
 • Goodbye Mrs. Jane
  Silegrail
 • Look into the Past
  Silegrail
 • Rivers of Fears
  Silegrail
 • Disturbed
  Silegrail
 • New Dimension
  Silegrail
 • Symphony of Progress
  Silegrail
Captcha obrázek

Beautiful Nightmare

Do prdele, to je muzika. Sakra chlapi, gratuluju. Na český poměry naprosto nadstandartní záležitost co do kvality. Propracovaný songy do nejmenších podrobností. "Look into the Past" , to jsou Dream Theater svlečený do naha...ale jsem rád, že je tu konečně někdo , kdo se nebojí dělat vlastní muziku. A navíc progresivní. Je to složitější na poslech a valná většina lidí to nedává. Jenže vy máte na to prorazit do světa. Tak nezpychněte, neusněte na vavřínech a proboha se nerozpadejte jako jiný nadějný kapely. Moc vám přeju, ať vydržíte a uděláte další desky. Doufám, že na vás někde zabrousím na koncert. Tak ať to hraje a zpívá, držím palce. Udělali jste mi radost.

Bez profilu

Inkognito

Ahoj, JSTE PERFEKTNÍ A JE TO PERFEKTNÍ! Váš vývoj sleduji a hýbe se to kupředu. Pochopila jsem, že autorem hudby je Michal - palec nahoru. Omlouvám se předem za přílišnou vulgaritu na ženskou. Zasraný ČEŠI zkrátka kvalitu nedocení, 90% lidí jsou tu zamrzlí neinteligentní přizdisráči, kteří nepřejí a jen závidí. Serte na ně a nakopejte jim kurva prdel!!! Jen tak dál!!!

ZD

Gratulace k vydání desky, začátek zní super (The Raven), je to jízda!

Bez profilu

Kaktus

Hodně dobré, jen tak dál :)

Bass2Tom

Ahoj. Oceňuji vaši odvahu a nápad dělat progresivní muziku. Velmi velmi dobrá práce! Jen tak dál ;-)

FATAL

Zdravíme kapelu! Už za pár dní startuje v našem nově zrekonstruovaném klubu Fatal další ročník soutěže kapel SILVERCUP a my bychom Vás tímto chtěli pozvat a vyzvat k účasti právě v této soutěži.

Ceny v soutěži jsou více než zajímavé, jako hlavní cena je putovní stříbrný pohár, 5.000 Kč v hotovosti a další ceny od partnerů soutěže.

Hlasování pro jednotlivé kapely probíhá výhradně na místě pomocí hlasů Vašich přítomných fanoušků.

Všechny informace a přihláška zde: http://fatalclub.cz/silvercup.htm

V případě zájmu o pronájem našeho klubu pro Vaši vlastní akci nás můžete kdykoli kontaktovat na produkce@fatalclub.cz nebo matej@fatalclub.cz

Těšíme se na vás v klubu Fatal (Rokycanova 29, Praha 3 - Žižkov)

Bez profilu

LubomírHotový&spol

Abych pravdu řekl,díky Bohu za vás-je to metalovo klávesovo našláplá muzika a vzhledem na váš věk,super.Před 30-40. jsem poslouchal něco podobnýho-Marian Varga a jeho C.M.Fakt hudební zákusek v tomto dnešním hudebním Babylonu.Tak mnoho zdaru do hudebního dění a života -Bůh vám požehnej.Ámen.L.H.