Silegrail - Úvod | Bandzone.cz

Silegrail progressive-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Introducing Silegrail
  Silegrail
 • The Raven
  Silegrail
 • Smell of Suicide
  Silegrail
 • Goodbye Mrs. Jane
  Silegrail
 • Look into the Past
  Silegrail
 • Rivers of Fears
  Silegrail
 • Disturbed
  Silegrail
 • New Dimension
  Silegrail
 • Symphony of Progress
  Silegrail

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Debutové album Silegrail je venku!

(Upraveno: )

Naše debutové album Silegrail je konečně venku! Na albu hostují zpěváci Michal Feber a Jakub Sedlák, smyčcový kvartet a Jihočeská filharmonie.

Album je k dostání na:

iTunes: https://itunes.apple.com/cz/album/silegrail/id1204540800
Amazon: https://www.amazon.com/dp/B06VT2CD43/ref=cm_sw_r_cp_ep_dp_CsjPybVZJ8933
Spotify: https://open.spotify.com/album/7xkAGaAOHZqESaQuf1qA3K
Supraphonline: https://www.supraphonline.cz/album/289480-silegrail

Youtube Video WS71BSS9TwUYoutube Video WS71BSS9TwU

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Beautiful Nightmare

Do prdele, to je muzika. Sakra chlapi, gratuluju. Na český poměry naprosto nadstandartní záležitost co do kvality. Propracovaný songy do nejmenších podrobností. "Look into the Past" , to jsou Dream Theater svlečený do naha...ale jsem rád, že je tu konečně někdo , kdo se nebojí dělat vlastní muziku. A navíc progresivní. Je to složitější na poslech a valná většina lidí to nedává. Jenže vy máte na to prorazit do světa. Tak nezpychněte, neusněte na vavřínech a proboha se nerozpadejte jako jiný nadějný kapely. Moc vám přeju, ať vydržíte a uděláte další desky. Doufám, že na vás někde zabrousím na koncert. Tak ať to hraje a zpívá, držím palce. Udělali jste mi radost.

Bez profilu

Inkognito

Ahoj, JSTE PERFEKTNÍ A JE TO PERFEKTNÍ! Váš vývoj sleduji a hýbe se to kupředu. Pochopila jsem, že autorem hudby je Michal - palec nahoru. Omlouvám se předem za přílišnou vulgaritu na ženskou. Zasraný ČEŠI zkrátka kvalitu nedocení, 90% lidí jsou tu zamrzlí neinteligentní přizdisráči, kteří nepřejí a jen závidí. Serte na ně a nakopejte jim kurva prdel!!! Jen tak dál!!!

ZD

Gratulace k vydání desky, začátek zní super (The Raven), je to jízda!

Zobrazit všechny názory