Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Signály pop-pop / Praha

„Beroun 7.12.!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv, Syntezátor / Sampler

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Indie-popová kapela s mezinárodním obsazením se základnou v Praze.

Jano /SK/  ~ zpěv

Patrik /CZ/ ~ bicí

Edý  /VIE/  ~ kytara

Ivan /RUS/ ~ basa

Bio a historie

Zpěv (Jano), kytara (Edý) a bicí (Patrik)... v takovém složením jsme odehráli náš první koncert v kavárně Potrvá v pražských Dejvicích na jaře roku 2015. Po roce (zoufalého hledání) jsme přes plakát konečně našli basáka Ivana a v současnoti hrajeme v ideálním složení. Na prvních skladbách začali pracovat Jano s Edým již na chodbách koleje Vltava v pražských Kunraticích a některé z nich zařadila i do současného repertoáru.

Po dobu dvou let našeho fungování jsme stihli odehrát koncerty v Praze (RockCafe, Vagon,Chapeau Rouge, FreeMasonic Music Club, Klubovna atd.), ale taky na festivalu Chebské dvorky, či dokonce na masopustových oslavách na Slovensku. Účastnili jsme soutěží Majáles Talents či největší slovenské písničkové soutěže Košický zlatý poklad, kde jsme senzačně získali 3. místo a zapsali se tak trošičku do povědomí slovenských posluchačů. Vydali jsme malé EP se 3 songama a v současnosti pracujeme ve slovenské Prievidzi s Vladkom Leškovským na debutovém albu, se kterým se chystáme do světa na jaře 2018.

Žánrově bychom se zařadili do indie-popu/rocku. Dáme si záležet na tom, aby naše hudba byla uvěřitelná a proto jsme zachovali texty zpívané ve slovenském jazyce (náš zpěvák je totiž ze Slovenska haha)...Rádi tvoříme pomalé a zasněné songy s melancholickým nádechem, což nám někteří fandové občas zazlívají, my však jinou hudbu dělat ani neumíme. Přijďte si nás někdy poslechnout, koncert si rozhodně užijete!