Chyběli jste mi na Islandu chlapy!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Chyběli jste mi na Islandu chlapy!
Jůůů, děkuju moc šukáti. Vy jste ta nejlepčí kapela kterou jsem kdy slyšela. Na psí uši na kočičí svědomí. Teď se zase směju :))))
Tak plus nebo mínus 123 min?
Shoe cut + {-123min} = 11.9
E = THC/3 + C5b69/D
Ahoj, věřim že se uvidíme jinde. Bohužel jsme to museli odříct...sorry. Ať se koncert podaří. :o))
Ahoj kluci tak se těšíme do Chomutova.Pěkně to tam s váma rozbalíme...ZAtim ahoj Frankie( bass )
Ahoj,
skvělá muzika.
OOOOo o o o to je mi fotečka... To jste v kapele kocourci jo? To si na nějakýho ukážu prstíčkem. :)
A kdo neshoeckaa s naama, shoeckaa proti naam.
Déšť, kroupy, sníh, prostě nic mi nedokáže zkazit ty výborný zážitky, které si z vašich koncíků odnáším, tak jen tak dál, kluci !