Kapela na spôsob "ja sám". Ťažko vôbec hovoriť o kapele, skôr by som sa opísal ako začínajúci Songwriter. Len pred rokom som si kúpil stage piano + comp a už mám hotových cez 50 piesní. Len vďaka priateľom to prerástlo zo súkromného hobby až sem na web.
Tvorím rád, no nemám žiadne koncertné ambície. Ak sa nájde spevák, či celá kapela, ktorá bude mať o moje piesne záujem, budem sa tešiť na spoluprácu.
Štýlovo je to zatiaľ rôznorodé, najbližšie mám k odkazu Jara Filipa. Pre dobrú pieseň potrebujem dobrý text.
Pri zvukovej kvalite a aranžmánoch prižmúrte oko, alebo radšej ucho, ak sa dá :-) Opakujem, že komplet všetko tvorím, aranžujem (v tomto som vážne lenivý), interpretujem (ako spevák tragický, čo už) a nahrávam (začiatočník v práci s Garageband) úplne sám. Teším sa, ak niekto prejaví záujem o posun mojich piesní na vyšší level ;-)