SEX SELLS - Úvod | Bandzone.cz

SEX SELLS indie-stoner rock / Vienna / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • GIVE IT TO YOU
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Hans Miller

Hello band! Yesterday gig set in club Chelsea was so brilliant!!! Sound like QOTSA amazing music! Please give out more songs...Do you have band profile on Facebook?Massive thanks for unbelievable experience. Thank you so much guys!

SEX SELLS

Ahoj Dane,na nových věcech pracujeme již v nové sestavě s novým kytaristou Rexem a doufám, že sem brzy nějákou věc přidáme. Veronica již delší dobu není součástí SEX SELLS,ale jsme stále dobrými přáteli. Určitě vystupíme v Brně pro domácí ještě letos ovšem bude to asi jediný přidaný gig tenhle rok teď si dáváme koncertní pauzu. Jakmile bude něco nového dáme vědět. Lásku,mír a pokoj v duši. Měj se.

Zobrazit všechny názory