Seven - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Seven rock / Mladá Boleslav

„CO BUDE DÁL - vydáváme nové album...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Co bude dál- Co bude dál (2020) 140 ×
 • Hra s osudem- Co bude dál (2020) 685 ×
 • Madeira- Co bude dál (2020) 817 ×
 • Requiem- Co bude dál (2020) 95 ×
 • Provokatér- Co bude dál (2020) 583 ×
 • Baroni- Co bude dál (2020) 592 ×
 • Blbá nálada- Nanovo (2012) 4 528 ×
 • Sahara- Rockový děti (2005) 1 507 ×
 • Kolo stesti- Ruleta (2008) 1 516 ×
 • Čert aby to vzal- Nanovo (2012) 2 763 ×
 • Jingle Hells- Nanovo (2012) 2 494 ×

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

aldys83

Ahoj kluci,

narazil jsem na vás náhodou při hledání kapely Seven, která má totožný název a najednou jsem objevil jako první vás, a hle, už mě předchozí Seven ani nezajímali :))) Hodně dobře se posloucháte a to jsem opravdu na mnohem tvrdší kapely :) Ať vám to hraje stále tak dobře :)

Seven

Ahoj a díky naše nová lásko na první koncert :-) Taková slova chvály slyšíme moc rádi. Tak snad Ti to vyjde a uvidíme se třeba zrovna v té Sadské. Na jaro plánujeme akci v Úmyslovicích u Poděbrad, a to je další možnost, kde nás budeš moct navštívit. Zastav se, rádi Tě poznáme osobně :-)

Komtess

Ahoj, tak abych řekla pravdu .. když jste poprvé hráli s KO (teda myslím, že to bylo poprvé) v Chlumci, tak jsem si říkala, bože co to zase bude :D ale vy jste pro mě byla taková ta láska na první koncert :) lituju svého prvního (neznalého) názoru .. jen škoda, že nehrajete moc poblíž... snad vyjde Sadská ;)

Seven

Ahoj Martinko, jsme moc rádi, že se naše muzika díky Tobě dostane až do moravské metropole města Brna a snad se to někdy, třeba rovněž díky Tobě, povede a my si tam u vás dáme jeden ze svých koncertů. Měj krásný den se Sevenem a užívej svých sladkých 17 :-)

Martinka


Bez profilu

Ahojte, sedmičky. :) Jen tak jsem poslouchala Wohnouty, až mě to přestalo bavit. Tak jsem seřadila skupiny podle popularity, vyzkoušela jsem vás. Vy mě opravdu nenudíte. Ani nebudete. Nikdy jsem o vás neslyšela, ale myslím, že to není až zas tak zle, protože mě teď aspoň máte čím překvapit. Jen tak dál, hoši. JEN TAK DÁL. Doporučím vaši tvorbu přátelům, s vámi to teď rozjedem tady u nás. Hodně štěstí a úspěchů, Martinka, 17, BRNO!

Seven

Díky GOGO.77 za Tvůj názor. Každý nový fanoušek je naše radost a povzbuzení do další práce. Chotětov byl skvělý, lidi úžasný, pivo vychlazený a uzený dobře uzený. Tak zase někdy čááááu!!!!!

gogo.77

Fčera jsem vás poprvé viděl a slyšel v Chotětově a musím říct.... "Krásně jste hráli chlapci, krásně" !!!!!!!!

Tereza


Bez profilu

Na Řípu jste hráli naprosto úžasně, byla jsem celou dobu pod váma a fakt jsme si to s kámoškou užily. Doufám, že vás ještě někdy uvidím. Jste skvělí. Díkes za ten večer. Terka

Seven

Ahoj sirdeath, děkujeme za Tvůj pozdrav, Tvou přízeň a moc si toho co jsi napsal vážíme a doufáme, že budeme mít možnost opět se v Mostě, nebo jeho okolí v budoucnu ukázat. Pěkný den kámo :-)