Seppuka - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Seppuka thrash-metal / Český Těšín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Seppuka- vznikla na podzim roku 1996 a funguje ve složení:

  • Sikes D.- kytara, zpěv
  • Mario- kytara, zpěv
  • Sikes T.- basskytara
  • Nimrod - Bicí

Naše stránky: www.seppuka.cz         E-mail: seppuka@seznam.cz

Bio a historie

Na podzim v roce 1996, jsme se sešli Sikes, Bulis, Pigur( kytara, bassa, bicí) a tím, že jsme si padli do noty, se po několika zkouškách  začalo něco rodit...... Za nedlouho k nám přibyl další kytarista Mario a Seppuka byla v plné síle!

Kapela nahrává několik skladeb na demo snímky s názvem Genocide, čímž udává svůj rázný směr- trash metal.V roce 2000 vychází první CD kapely - Seppuka - nahráno ve studiu Barbarella,mix a master dymař Mrož!.

V roce 2004 vydáváme své druhé album - P.R.P.- Palbos Rock and rollos Poweros, které je nahráno v GF studio Třinec - čest a památka mistu studia - Grankovi! Hned potom byly dohrány ještě dvě skladby live, ve studiu Barbalella (opět Mrož) a byl dokončen i mastering.

Na začátku roku 2009 vychází další, již třetí deska - RONIN, která je nahrána ve studiu GM recording Jablunkov pod taktovkou Prcka(Ador Dorath).  Nyní se kapela připravuje na vznik z brusu nového cédéčka, které by mohlo být dokončeno koncem roku 2010 (jaro 2011)!

Nebaví nás nějaké umělé sračky, kterých je dnes plná prdel, komerce a různé jiné halušky, takže si to kdykoliv můžete užít na plný knedlík a Všem, co nám věří chceme vzkázat, že NEUMÍRÁME!!!!  

Aktuální stav kapely, ( 2017)  protože uběhlo už 20. let od vzniku a místo "Bulise" na basu přichází "Sikes" ( Immer) a na postu bicích, střídá "Pigura", kvůli odchodu z kapely "Nimrod" ( Greedhale) !!!