Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

せんせい electronica-experimental / Beroun

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Boke - ぼけ instrumental version 2012 509 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Projekt せんせい SENSEI vznikl jako třetí a již s největší pravděpodobností poslední a stálý electronický projekt Jana Krumphanzla (grafik, knižní ilustrátor, režisér a hudebník). 

Jan Krumphanzl je velkým fandou japonské kultury jak tradiční tak moderní a proto se nechal inspirovat japonským hudebníkem OMODAKA a založil minimalistický electronický hudební projekt, který se skládá z frontmana Jana Krumphanzla a mašinek společnosti NINTENDO. Hudba vzniká na přístrojích NINTENDO DS.

せんせい SENSEI však neznamená konec původního projektu SMALL FLOWERED CRANESBILL ale spojuje tuto původní hudbu a texty s novým materiálem, který se nese mnohem dál v experimentech electronické hudby a netradiční poezie. Současně do celého projektu vkládá prvky japonštiny.

Projekt せんせい SENSEI se poprvé představí s originálním show 10.10.2012 v pražském klubu Rock Café, kde právě せんせい SENSEI zahrají společně s přízněnou kapelou KOPYRAJT. Jan Krumphanzl by rád svůj staro-nový projekt představil s velkou parádou.

První singl prezentovaný elektronickou cestou v instrumentální podobě se jmenuje "Boke" a můžete si ho poslechnout právě na profilu bandzone.

Určitě o せんせい SENSEI hodně uslyšíte :)

Bio a historie