Selection - Názory | Bandzone.cz

Selection pop-punk / Kadaň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Demo (2008)
    Nezařazeno
  • Bad Sign From God
    Nezařazeno
  • Take It Back
    Nezařazeno
  • Protect The Weak One
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Majklic

Hosi zabalte to. Takovej jednoduchej riff by vymyslel i muj 3 mesicni syn. Asi je to na Vas hodne kritiky, co tu tak ctu. Nebiku, prijed za mnou do Ceskyho Tesina, rad te tu uvidim. Klidne ti vysvetlim, proc tadle kapela nema budoucnost. Prijdete mi dost namysleni na to, ze mate jen jednu nahravku v hrozny kvalite. Navic, takovych anti-kapel jako jste vy tu je dost. S pozdravem, Majklic

Bez profilu

lukys

Selection:ty vole na co si hrajete vy hvězdy, vždyť jste ještě ničeho nedosáhli...

Bez profilu

nebik

tak proč se nesejdem , ja si klidně zajedu tam kde bydlíš , v tom nemam problem, tak co?... na kdy se domluvíme?.. schvalně esli to řekneš i do očí

Bez profilu

Pradlik

to bylo na nebika

Bez profilu

Míro ty seš ale ímo

jo? proc

Bez profilu

Pradlik

Ty ses trapnej debile

Bez profilu

Míro ty seš ale ímo

nejsem z kadaně ani někde z okolí:) ale proti hudbě nic nemám, protože my taky hrajeme hovno.

Bez profilu

nebík

děkujeme za vaše příspěvky a jsme rádi že jste přišli :P, napište jména sejdeme se a domluvíme co je špatně a na čem zapracovat, esli vám to teda není trapný nebo tak něco ;)

Bez profilu

lukys

ty vole v tom kontaktu to bylo ubohý....jsem teda od vás čekal víc..SRAČKY, za 50,- jste docela drahý

1 2 3 4 5 6 79111417202325 26 27 28 29 30 31