...mno musím řéct že na české poměry to je welice kwalitní hudbička a moc sa mi lébíte....těším sa na nějaké ukázky z té placky co chystáte....tak KEEP PLYING a držte sa....s pozdrawem Peťule:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
...mno musím řéct že na české poměry to je welice kwalitní hudbička a moc sa mi lébíte....těším sa na nějaké ukázky z té placky co chystáte....tak KEEP PLYING a držte sa....s pozdrawem Peťule:)
Cau kapelo! Dobra muzika...my se prave nachazime snad v posledni fazi produkce noveho CD, takze nove songy budou :) Taky pridavame do spriznenych. Mějte se a ať se daří!
-----pozvánka
Dog Liberation Fest vol. 1
Benešov nad Ploučnicí - Club Gorilla (Areál koupaliště)
Pátek 17.10.2008 od 19:00
LANIENA MENTIS - DEATH - ČESKÁ LÍPA
http://bandzone.cz/lanienamentis
FETID CARRION - DEATH-CORE-MOSH - MOST
http://bandzone.cz/fetidcarrion
NOCTURNAL EMISSION - DOG/GRIND - BENEŠOV N.PL.
http://bandzone.cz/nocturnalemission
CUNNILINGUS - GRIND - RAKOVNÍK
http://bandzone.cz/cunnilingus
COCK BRUTALITY - GRIND/VIOLENCE - HRÁDEK NAD PISSOU
http://bandzone.cz/cockbrutality
CRIMSON CUBBY - THRASH - BENEŠOV N.PL.
http://bandzone.cz/crimsoncubby
ENTER : 60 KČ
+ KLUB OTEVŘEN DO ODJEZDU PRVNÍCH VLAKŮ !!!
VÍC INFO NA : http://bandzone.cz/fan/nocturnaldogscl.…
Zdarec demoni!!!!
diky za podporu!!!
stale se pracuje na novém desce..koncerty prijdou po dokonceni!!!
potkame se urcite... kdyztak az v pekle....
Kh666lus
Zdar, děkujem, už Vás máme taky :))
Ahoj. Díky moc. Vaše ukázky z mini CD zní velmi dobře. Těšíme se na finální verzi a společný koncert. STAY HEAVY - INTERITUS*
Čau! myslím, že budu mluvit za všechny, když řeknu, že se nám Vaše hudba taky moc zamlouvá. někdy se snad potkáme na podiu!;)
Vojtí, jsem ti zapomněla říct, že bonbonierka od tebe byla moc dobrá, kor kolem jedný hodiny ráno, potom nemám furt přibírat :D Jo a musim pochwálit tu nowou písničku ... CHWÁÁÁÁLIM, KRÁÁÁSA UWÁÁÁÁ :-P :-*
Zdravíme! V playlistu na našem profilu teď nově najdete celé nové demo k poslechu, budem rádi když poslechnete ;-) KH!
.............
proste nej kapelka- mam ji moc rád:)