skvělý koncert!!!díky vám jsem se pak ke konci nenudila))))doufám že se brzy sejdem zas na nějaký akci!!! těším se na nový cd!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
skvělý koncert!!!díky vám jsem se pak ke konci nenudila))))doufám že se brzy sejdem zas na nějaký akci!!! těším se na nový cd!!!
Čau kluci, na našem profilu máme k poslechu naši novou desku, tak kdybyste chtěli mrknout, budeme jenom rádi :-) Mějte se a ať to šlape!!!
Tak jsem zjistil že vás nemám v oblíbených.... :D :D krásný číslo! :D Sem zvědav na new matroš chalani :-)))
Zdravím SOD! Fotky z Czech Death Festu zde: http://www.photomusic.cz/report/638…
Nové album goregrinderů Carnal Diafragma-Planet Of Chlidren´s Heads
info na:www.bandzone.cz/carnaldiafragma
www.carnaldiafragma.wz.cz
www.myspace.com/carnaldiafragma
....velmi kvalitní muzika....atˇ se daří i nadále...W.
Ave Satanas,
dobrá hudba musím říct...chystáte něco nového?
Zdar kluci čumím jak jste se rozjeli ,skvělá práce ,jen tak dál.Držím palce!
Zdarec, přidáváme a zdravíme, ať to šlape.
Čau, tak jak to jde? Budete moci vystoupit toho 29.ledna?