Genuine Relief - Úvod | Bandzone.cz

Genuine Relief death-black / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 01 GENUINE RELIEF - Introduction (Behind the Smile 2012)
  Nezařazeno
 • 02 GENUINE RELIEF - Dismay of Transience (Behind the Smile 2012)
  Nezařazeno
 • 03 GENUINE RELIEF - Imagine (Behind the Smile 2012)
  Nezařazeno
 • 04 GENUINE RELIEF - Spasm (Behind the Smile 2012)
  Nezařazeno
 • 05 GENUINE RELIEF - Final Delivery (Behind the Smile 2012)
  Nezařazeno
 • 06 GENUINE RELIEF - Barren Land (Behind the Smile 2012)
  Nezařazeno
 • 07 GENUINE RELIEF - Conformed (Behind the Smile 2012)
  Nezařazeno
 • 08 GENUINE RELIEF - Insane (Behind the Smile 2012)
  Nezařazeno
 • 09 GENUINE RELIEF - Worthless (Behind the Smile 2012)
  Nezařazeno
 • 10 GENUINE RELIEF - Behind the Smile (Behind the Smile 2012)
  Nezařazeno
 • Shreds of Sanity (Demo 2011)
  Nezařazeno
 • Caress for Soul (Demo 2011)
  Nezařazeno
 • Crimson Sun (Promo 2010)
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

POSLEDNÍ KONCERT V SOUČASNÉ SESTAVĚ!!!

(Upraveno: )

V sobotu 27.7. nás budete moci naposledy vidět a slyšet na stejdži tak jak jste byli zvyklí. "Táta Dharm", člověk, vedle kterýho jsme všichni tak nějak hudebně vyrostli se rozhodl po dlouhých letech odejít.

Právě on kdysi z bandy středoškoláků vychoval fungující kapelu, staral se o management, kopal nás do zadku, posouval nás kupředu, donutil nás nahrát první demo, potom desku, domluvil nám naprostou většinu koncertů, jarní i podzimní šňůru...sakra... bez něj by nikdy Dženuíni nebyli žádní Dženuíni...prostě dlužíme mu všichni hrozně moc... Ale jeho odchod nebude žádné truchlení. Naopak. Hodláme si poslední koncert spolu pořádně užít! A takový ty kecy, že mu přejeme všechno dobré?? To vůbec nemusí nikdo říkat - je to samozřejmost!!!

Spolu s Dharmem nás opouští i Honza. I jeho k tomu vedou osobní záležitosti. My mu děkujem, že s námi ušel kus cesty. Oba dva budou pořád řádit v řadách PSG.

Zkrátka bude rozlučka. Bude koncert, bude alkohol, bude párty a Dharm oslaví i narozeniny. Co naopak nebude je vstupný. Prostě pojďte se s námi všichni rozloučit k Jezu do Dobřichovic!!! A navíc na týhle párty nebudeme sami. Přijedou: ATTACK THE HERO i kluci ze SWYF a SECRET OF DARKNESS, se kterýma jsme toho zažili opravdu hodně...

Událost na fb je tady: https://www.facebook.com/events/188222158005259/?fref=ts

No a co s GR??? My všichni zbylí to chápeme jako velkou výzvu. Končí jedna éra a rádi bychom začali druhou. Chceme teď především dělat novou hudbu. Všichni tak nějak cítíme, že nás toho moc netlačí a můžeme si s tim opravdu vyhrát. Uvidíme. Každopádně pokud všechno půjde dobře - měli byste o nás znovu slyšet během podzimu a předevšim v lednu na dalším DAWN OF THE NEW AGE.

Vaši GR

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Vojtěch Kašpar Luňák

Dobrý den, ahoj.

Uvažuji o založení internetového rádia /metal-rock/.
Zjišťuji, kolik kapel by mělo zájem mít zařazeny do „vysílání“ nějakého internetového rádia 1-2 skladby. Pokud jich bude pár, tak z toho asi rádio těžko vzejde a dál Vás otravovat nebudu, pokud to bude vypadat na slušný playlist, pošlu pak mail a další info.

Pokud byste měli zájem, pošlete mi zatím prázdný mail na rockmetalradio@seznam.cz a do předmětu napište rockmetalradio !!!!!

Podmínky by byli:
- nahrávka v poslouchatelný kvalitě
- nemít své skladby registrované pod OSOu, ani jiným správcem autorských práv
- akceptovat, že zatím nebude možné nabídnout kapelám honorář

Rád bych, aby se muzika českých kapel dostala další cestou k potencionálním posluchačům.

Zatím ať se Vám daří!

Vojta

P.S.: Kdyby jste potřebovali grafické práce, portréty, nebo trika i ručně malovaná - FB MEESHA, nebo mishawick.wix.com/miwi

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

Zobrazit všechny názory