Second Side - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Second Side metalcore / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Intro
  Nezařazeno
 • Hra
  Nezařazeno
 • Ztracená
  Nezařazeno
 • Navždy rozerván
  Nezařazeno
 • Bič
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Scream

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Bio a historie

Plzeňská kapela Second Side funguje zhruba od půlky roku 2013. Vznikla na popud basáka Drondy který domluvil společnou zkoušku s pár kamarády. Slovo dalo slovo a následovaly další a další zkoušky. Během toho času se kapele nevyhnuly změny na kapelních postech. To ale kapelu neoslabilo a nyní se stabilně drží ve své nejsilnější sestavě, se kterou obráží nejen plzeňská podia.

 

A v těchto dnech uběhlo půl roku od našeho prvního koncertu a tak je čas na malé shrnutí.

Odehráli jsme 13 koncertů ve společnosti jak českých, tak zahraničních kapel (např. Voice of Ruin, From Asylum, Asmodeus, Object).

Nahráli jsme si vlastními silami CD, které za měsíc nasbíralo na různých službách (bandzone, Spotify, web) několik set přehrání.

A na facebookové stránce máme přes 180 liků.

Kdyby nám někdo před půl rokem řekl, jakých čísel dosáhneme a jak si nás zejména plzeňská hudební scéna oblíbí, vysmáli bychom se mu jako bláznovi.

Děkujeme vám za podporu, kterou jste nám projevili jakýmkoliv způsobem - likem na FB, poslechem na Spotify, návštěvou našeho koncertu, poslechem/zakoupením našeho CD. Moc to pro nás znamená a dává nám to energii a nadšení do další tvorby.

DÍKY VÁM VŠEM!