Second Chance - Názory | Bandzone.cz

Second Chance crossover-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Revoluce
  DEMO 2018-2020
 • Zima
  DEMO 2018-2020
 • Čas
  DEMO 2018-2020
 • Dlouho tě znám
  DEMO 2018-2020
 • Kód
  DEMO 2018-2020
 • Smlouva
  DEMO 2018-2020
 • Hymna Bláznů
  DEMO 2018-2020
 • Obsese
  DEMO 2018-2020
 • Prázdninová
  DEMO 2018-2020
 • Gothic
  DEMO 2018-2020
 • Vampire
  DEMO 2018-2020

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Vlastimil Bronec

Trochu jako T. zKlus mi to připadá, škoda. No co, holt je čas na změnu, ne? :-)
Hudba super, zavání to tvrdou muzikou... Ale ten hostinskej je nějakej divnej... Víc hulit a chlastat mu prospěje. :-D Jinak hezký čistý zpěv. Ať to šlape.

Bez profilu

Janka

Prázdninová a Gothic - pěkný texty ;)!

Aidamos

Zdravíme Milane do Vrbna,

možná je trochu zbytečné volit tak ostrý tón. Verča v sekci bývalých členů samozřejmě bude, historii mazat nehodláme a těch pět společných let nám přineslo mnoho hezkých momentů a užitku - věříme, že vzájemně. Jen jsme se k aktualizaci ještě nedostali, protože jsme vytíženi jinými starostmi, které mají vyšší prioritu, což byl ostatně i jeden z důvodů, proč se naše a Veroničina cesta rozdělila. Nejsme Chinaski a vše smolíme sami po večerech a Tomášovi do toho brečí novopečené dítě, tedy jak jistě uznáš, starostí je dost.

Ani uvádění organizátorů akcí v omyl se nekonalo - zatím proběhl jeden koncert a druhý je za týden, přičemž oba organizátoři byli o nové situaci informováni s předstihem a byla jim nabídnuta i možnost, že bychom svoji účast zrušili. V obou případech bylo organizátorem preferováno, aby kapela vystoupila.

Aidamos

Jak je možno vidět zde v sekci novinky, tak i na Facebooku, kapela o této změně informovala celkem záhy potom, co nová situace nastala, takže snad i fanoušci se nemusí cítit klamáni. Připravujeme nějake ukázky, které sem snad brzy dáme k ochutnání, také nějaké nové fotky a informace o našem novém frontmanovi chceme zveřejnit co nejdříve to půjde a dát tak informace dopořádku.

Co se týká tvé recenze níže, ano není již platná, teď jsme zase jiná kapela a rádi si poslechneme tvé soudy až nás uslyšíš.

Za kapelu zdraví Adam a Tom

Bez profilu

Milan Fišr

Dobré poledne pánové,

chápu, že nastane čas, kdy vyprchá chemie ve vztahu či v kapele, a pak je lepší se rozejít, než se trápit, ale i tak by se lidé měli k sobě chovat slušně. Nemyslíte? Už delší dobu se mi pár věcí nelíbí, váhal jsem, jestli sem napsat. Již mi to prostě nedá. Vidím, že jste si do sestavy doplnili nového zpěváka. Nechápu ovšem, proč Veronika nefiguruje v sekci "Bývalí členové". Veronika nazpívala dvě studiová alba, starala se o kapelu jako manažerka, přivedla ke kapele spousty nových fanoušků a mnoho dalšího. To chcete její působení v kapele úplně vymazat z historie, jako by vůbec nebyla???

Bez profilu

Milan Fišr

Přitom ze všech skladeb v přehrávači zní její hlas. Pro fanoušky po vašem kroku neznámá holka nyní. Myslím si, že by si Veronika zasloužila slušné chování. Když ke všemu přičtu, že jste pomalu dva měsíce uváděli organizátory akcí v omyl, kdy Veronika v kapele už nějakou dobu nepůsobila, ale pořád byla uvedená jako zpěvačka a především manažerka tady na bandzone i na facebooku, tak se mi vaše chování opravdu nelíbí. Nezlobte se. Rovněž se již nemohu podepsat pod mou recenzi níže, jelikož to bez Veroniky je úplně jiná kapela.

Mějte se fajn,

Milan Fišr

Bez profilu

Milan Fišr

Kapelu Second Chance považuji za vichřici na české rockové scéně. A to nepřeháním. Báječná parta skvělých muzikantů. Milující muziku nadevše a tvořící jí celým svým srdcem. Fanouška, jenž poprvé navštíví metalový koncert kapely, posadí na zadek, hned po úvodním intru, uragán v podobě krásné a velmi talentované zpěvačky Veroniky Fialové, disponující pestrým hlasovým rejstříkem a nádherným sametovým hlasem, který smete všechno, co mu stojí v cestě. Veronika je totiž ďábel a anděl v jednom těle. V okamžiku, kdy člověk pod pódiem dokáže vnímat i zbytek kapely, si uvědomí, že se v ní nenachází slabý článek, jelikož všichni jsou skvělí muzikanti a své nástroje ovládají bravurně. Vše navíc podtrhují smysluplné texty.

Bez profilu

Milan Fišr

Mám to štěstí, že kapelu znám i mimo pódium, jelikož jsem Second Chance pořádal dva akustické koncerty na severní Moravě, konkrétně ve Vrbně pod Pradědem. Po vyčerpávající pětihodinové cestě, pro některé členy znamenala cesta k nám na Moravu až sedm hodin v autě, vždy odehráli špičkový profesionální set a odevzdali na pódiu poslední zbytky svých sil. Publikum odměnilo v obou případech výtečný výkon kapely aplausem ve stoje, který si rozhodně zasloužila. Všichni členové SCh mají pohodový přátelský přístup a manažerka je navíc vstřícná a otevřená dalšímu jednání. Doporučuji všem promóterům, určitě nebudete litovat, když si kapelu pozvete na svou akci jak v klasické metalové podobě, tak i v té akustické, která se vyznačuje velmi emotivním procítěním setem. Významným prvkem akustického koncertu je výrazná baskytara skvělého muzikanta Richarda Scheuflera.

Milan Fišr, fanoušek kapely a pořadatel akustických koncertů SCh (Akustické Vánoce ve Vrbně)

1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25 26