Second Breath - Úvod | Bandzone.cz

Second Breath crossover-metalcore / Klatovy

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Desire
  Nezařazeno
 • Reborn
  Nezařazeno
 • Hope
  Nezařazeno
 • Second Chance
  Nezařazeno
 • Disunion
  Nezařazeno
 • Foggy Time
  Nezařazeno
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

KONEC

Ahoj všichni,
dlouho jsme se neozvali a bylo by fér vypustit ven nějaké vyjádření o tom, jak se u nás věci mají. Projekt SECOND BREATH byl součástí našich životů poslední čtyři roky a byla to jízda plná srandy, nových zkušeností, poznávání nových lidí, odehraných akcí a všeho dalšího, co ke kapelovému životu zkrátka patří. Bohužel v poslední době jsme se jakožto jednotliví členové začali shodovat na tom, že časové možnosti každého z nás nám úplně ne vždy dovolují v tomto projektu pokračovat, a tak jsme se všichni v dobrém shodli na tom, že než to rvát silou, bude lepší se rozejít...
Tímto kapitola jménem SECOND BREATH končí. Závěrem bychom chtěli mockrát poděkovat všem, kteří nás na naší cestě podporovali, ať už rodinám, přátelům a všem fanouškům, ale i producentům a pořadatelům. Moc jsme si to s vámi užili a třeba zase někdy někde ahoj!
Šárka, Radek, Pája, Štěpán, Adam
Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Raduš

Bombová kapela

Zobrazit všechny názory