SDŠ - O kapele | Bandzone.cz

SDŠ acoustic-acoustic / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Černý Blues
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Piano, klavír, Zpěv

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Michaela Břízová, Zuzana Horová, Kateřina Sedláková, Barbora Kolářová, Michaela Hradecká, Markéta Burešová, Monika Kudrnová, Tereza Staňková, Věra Vodičková, Petra Arnautova, Bára Mottlová, Katka Hálová, Karolína Hlaváčková, Lukáš Kubát, Eva Hronková, Jana Trojanová, Anna Kukuczková, Teresa Trnková,  Petr Ožana

Bio a historie

Sdružení dobrovolných šansoniéru – SDŠ -  vzniklo v roce 2007 na herecké VOŠ po kurzu šansonu, který vedla Marta Balejová. Po tomto kurzu pokračovalo několik hereček a zpěvaček za doprovodu Petra Ožany v dalším koncertování a práci na dalším repertoáru.

Domovskou scénou se SDŠ stala Salmovská literární kavárna, ale s radostí vystupujeme i na jiných místech.

Na koncertech uslyšíte šansony známé i méně známé a také čím dál více šansony autorské z pera účinkujících.

Na každém koncertech se účinkující střídají a tak je každý koncert jiný a neopakovatelný. Vždy hraje a většinou i zpívá Petr Ožana.

P.S.: hledáme schopné textaře. :-)

Na koncertech můžete slyšet například tyto písně: Petr a Lucie, Krásně sis to vymyslel, Prstýnek, Merillyn, The Lucky Old Sun, Barová lavice, Obraz Doriana Graye, Čajová růže, Všechno nejlepší, Píseň o Jasmínu, Můj milý málo milý je, Láska a alkohol, Kiki, Noc, také šansony ve francouzštině jako Ne me quitte pas, Milord, La vie en rose, Je ne t'aime pas, Non je ne regrette rien, a mno mnoho dalších.