Smashing Dumplings - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Smashing Dumplings grind-grind / Ústí nad Labem

„facebook.com/smashing.dumplings.gastrogrinders“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Gabbage Dumplings 1 593 ×
  • Dumplings w. Eggs 988 ×
  • Poppy Dumplings 531 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Samozvaní vládci GASTRO GRINDU!

Bio a historie

Recenze na CD "GASTROGRIND" 2011.

http://hard-music-base.net/index.php?stranka=vypis_recenze&id=19895&m=1

http://deathfistzine.blogspot.com/2011/11/smashing-dumplings-gastrogrind-cd-2011.html

http://tubera.cz/articles.php?article_id=287

http://sicmaggot.blog.cz/1112/smashing-dumplings-gastrogrind

http://www.fobiazine.net/article/5059/smashing-dumplings--gastrogrind/?articlePreview=true

http://rumzine.com/smashing-dumplings-%E2%80%93-gastrogrind-cd-2011-coyote-records

http://www.incipitum.sk/recenzie.php?q=533

http://www.abysszine.com/recenze/2012030024-smashing-dumplings-gastrogrind/

http://bcwz.ru/reviews/Smashing-Dumplings/Gastrogrind

ROZHOVORY ...

http://www.fobiazine.net/article/5067/smashing-dumplings---8222;deset-otazek8220;/

HISTORY ...

Na počátku výroby se prozatím z neznámé hmoty vynořili Vichus, Pervert a Bális - toť základní ingredience důležité k výrobě knedlíků v novodobé historii.Při bližším ohledání jsou: VICHUS - pádlo k něžnému hnětení těsta, PERVERT - původně GastroPass přešel k nynějšímu GastroBass a BÁLIS - hnací stroj díže na hnětení těsta.Počátek prozatím neznámého postupu výroby knedlíků se datuje k druhé půli léta páně 2008.Přesné ingredience z jasných důvodů nekalé konkurence nemohou být jasně a přesně popsány.Léto páně 2009, přesněji druhá půle, kdy přichází KÍCR - dlouho očekávaný libý hlas konejšící těsto, které se může za krásných tónů a zvuků v libém prostředí vytvářet.Na počátku roku léta páně 2010 SMASHING DUMPLINGS zpřesňují chod stroje a připravují se na trh, přesněji na živé předvedení výrobků zvaných knedlík.

V této chvíli nezbývá, než se těšit na lahodnou pochutinu zvané knedlík, které vám S.M. povaří naživo ...

První koncert Knedlíků  jsme odehráli 17.4.2010 ve vzdálené Moravské Chrastové v Hospodě u Tlusťocha spolu s kapelami ZORDON, ONANIZER a COCK BRUTALITY, byla to výborná akce (díky Provazovi a TWISTED TRUTH).Poté jsme si naživo zaknedlíkovali na plno dalších akcích s kapelami HALALÍ, CHOKED BY OWN VOMITS, OPITZ, SMASHED FACE, DESECRATOR (fra), ROTTEN COLD (aut.), FLESHLESS  ... .Roku 2010 přesněji 30.července – 1.srpna jsme si zajeli k Otynovi  do Vyškovského DAVOSU nahrát náš první knédl materiál, a nikdo z nás si nemyslel, že to je materiál na desku, naštěstí se povedlo díky našemu kamarádovi Ganayovi vydat první porci knedlíků na cd a to hned  venku v srpnu 2011 u Ruských Coyote Rec.Vydání proběhlo bez problémů a recenze jsou vesměs kladný, hurá ... zatim.Začátkem roku 2012 nás opouští  zpěvák Kícr a na jeho post nastupuje Aify (Bloody Diarrhoea). V r. 2013 nás opustil Bális a za škopky usedl Viktor zvaný "sypač".

V r. 2014 nás čeká spousta koncertů, v únoru vyjde 7EP split s italskými hřebci SPERMBLOODSHIT! Na 3.5.2014 chystáme v Litoměřicích v klubu Baronka vlastní festiválek s názvem GRIND YOUR MIND Extreme Grind-death Party vol. 1!

Stay tuned!