Paráda! Přimomínáte mi Sevendust... Okamžitě přidávám;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Paráda! Přimomínáte mi Sevendust... Okamžitě přidávám;)
preco ste si zmazali z profilu satisFUCKtion a jebli ste si tam DEAD END FESTIVAL 27.11.2009 !!! kuci pitomi
Jo a doufám, že tam budete mít stánek s propagačníma věcma, at vám taky můžu dělat reklamu a ukázat co poslouchám za pořádnou muziku a ne ty hovna co tu sem tam hrajou..(trika atd...)
Zajímavá melodická music... I add. Ať vám to šlape :)
Však chystám, kdo tam nepřide at radši chcípne, tohle si nechat ujít:D:D
...nádhera! rozhodně taky přidávám...
Super muzika. I když jsem zastánce češťiny (páč je to nejlepší jazyk na světě), tak to beru i s tou AJ. Zpěvák má výbornou výslovnost a frázování což oceňuji. A samozřejmě skvěleou barvu hlasu. Full of shit=no.1:-) Psycho mám v uších víc než často. Dead End Fest, bude asi pěkná mrda, ale i mrda dálka od mé domoviny. Tak snad někdy někde.
Chm, no to je mi naprosto jasné, že to bude mazec. Ale Budějky jsou bohužel daleko... Přijeďte brzy zase do Prahy ;o)
Hoj, tak zveme taky :-)))
20.11. Martys Club ČB - čurákózní vařbička CzURAK NIGHT se neodvratně blíží a ty tam nesmíš v žádném případě chybět!!!
Vystoupí skupiny:
Sandwitch - ČK Stoner rockeři
(www.bandzone.cz/sandwitch)
Pop-Porn - nefalšovanej elektrometal
(www.bandzone.cz/popporn)
Dead Set Against - úderní HáCéčkáři
(www.bandzone.cz/deadsetagainst)
Colp - kultovní podlazenci
(www.bandzone.cz/colp)
Crosscheck - pražská legenda HC
(www.bandzone.cz/crosscheck)
Začátek ve 20:00 !!!!
Vstup: 100,- v předprodeji v DT pubu
130,- na místě
Dik za pozvanku ;)