Penumbra móc dobrý:-). Sice ve skoro každý písničce slyším System of a down:-D, ale to mi až tak nevadí a možná jenom slyším trávu růst:-). Křest dobrej, ale moc lidí, stát celou dobu u vchodu nic moc:-), mačkat už se nechci:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Penumbra móc dobrý:-). Sice ve skoro každý písničce slyším System of a down:-D, ale to mi až tak nevadí a možná jenom slyším trávu růst:-). Křest dobrej, ale moc lidí, stát celou dobu u vchodu nic moc:-), mačkat už se nechci:-)
Čau klucíííí. Tak křest CD byl super. Moc povedený večer, nový skladby super. Celý víkend se CD otáčelo doma v přehrávači a fakt je povedený. Tak ať se mu daří a Vám taky. Už se těšíme v červenci v Dačicích. Jo ještě jednou díky Radimovi za ty věci :-D.
Poslední společná skladba byla dooooost vydařená.
Včerejší křest nové desky v Martysu byla jeden z mých nejúžasnějších zážitků :-) Skvělá atmosféra, lidi a NEJLEPŠÍ hudba!!!!! :-) Chlapi jen tak dál, ať Vám to hezky všechno šlape jak má, jste nejlepší! :-) Těším se, až opět zavítáte do ČB :)
dievision zahrají ve stylu UMBRA a theoldfour bude lehka ANTUMBRA aby bylo jasno
hodně dobrej poslech chlapi!!!! at se daří dál:-)
Zdar hovádáci. Jizní čechy jsou hold jizní čechy. HUNTERS OF THE SUN....Paráda
Doufam ze se brzo nekde potkáme. Zdaaar.
Povedené singl vzorky a naživo to bude taky stát za to ......pokud se nepletu !!!!! Doufám že zabrousíte i do těch našich končin ať to možu zase okuknůt !!!! Čau Q
Cau holky, tak konecne nova nahravka, uz jsem myslel, ze se toho nedoziju :-) Jsem rad, ze Vas v Lipove neupili k smrti a dokonce je z toho i nejaky vysledek.
Web and Veil je super vypalovacka. Tak zase nekdy na baru.
Děkujeme všem za ohlasy....vážíme si toho a těšíme se na Vás na koncertech 2011!!!
SATISPUČMELOUNI!
Hoši tahle nová věc má naprosto úžasnou atmosféru! Web And Veil je spíš na paření, ale tohle je umění s velkým U :) Těším se na Favále guys!