Klipy, které SasA natočil pro vlastní skladby
SasA - Kevin
SasA - Srovnej si fakta
Symptom Fonk - Žít svůj sen
Symptom Fonk - Múza
SasA - Jehovista
SasA feat. Dan-cha - Čajovnický blues
SasA feat. Dan-cha - Sunrise Hunters
SasA feat. Funktomas - Nový komp
SasA - Super průjem
Klipy, které SasA natočil a sestříhal pro ostatní interprety
DeZrechts - Bez ohledu
Inphy - How Could I?
BPM - Ostrovy sutin
Promo video k albu Oliver Lowe - Peníze nebo život, na které jsem dodával také tři instrumentální podklady. Video jsem stříhal z dodaného natočeného materiálu.
Předvolební spot TOP09 místní organizace Neratovice, ke kterému jsem složil autorský hudební podklad.
Obrazová, zvuková a tištěná média, kde se jeho tvorba objevila
SasA - Black Crow / Believe Again (2012/06)
SasA přičuchl k muzice koncem 90tých let minulého století, kdy pomocí jednoduchých programů vytvářel nejrůznější zvukové podklady. Od trance, d'n'b až po hip-hop. Postupem času začly sympatie k hip-hopovým rytmům převládat a tento styl se stal na dlouhou dobu jeho prioritou. V roce 2000 a 2001 vydává svá první demo intrumentální alba Gloomy beats a Double sight.
Mezitím hladá spřízněné duše k založení rapové kapely, nicméně po několika neúspěšných pokusech se opět naplno věnuje skládání pro další rapové kapely jako byly ACY (Demonstracze 2002) či KLAM (Město v mracích 2002 a Dvaticíce sto 2003). Současné vydává další 2 instrumentální alba. Imprese (2002) - pozitivní abstraktní hip hop a One of Many (2002) - temnější, melancholická sbírka abstraktního hiphopu.
Začátkem 2004 dává spolu s frontmanem skupiny ACY Jonashem dohromady album minimalisticky nazvané ACY/EP/04, které jako první nenahrává svépomocí, ale ve studiu P.A.trick records v Berouně, které poskytuje i zázemí pro oficiální vydání alba.
O rok později spatřuje světlo světa také první producentské album nazvané Další mnoha, kde do Sasových instrumentů zní jména jako P-13 (Molodoy - FYPM, Berezin), Gipsy (Gypsy.CZ), WPS (nadějné polské rapové uskupení), Adalbert (BNSH, Ilam reggae), a další. V průběhu následujícího roku je o něm však slyšet především v souvislosti s konfliktem s pražskou rapovou skupinou Supercroo a souvisejícím klipem Superprůjem.
Tím však jeho hip-hopové nadšení pomalu opadá z zjišťuje, že hudba je mnohem bohatší a více mu k srdci přirůstá funk, blues, jazz a r'n'b. Nadobro opouští sampler, pořizuje klávesy a přesouvá se z role hiphopového producenta do role hudebního sladatele působícího komplexně ve světě black music.
3 roky připravuje album ve stylu funky spolu se zpěvákem Hankem Chinaskim, se kterým zakládá kapelu Symptom Fonk a dávájí vzníknout debutu Kabaret Fonky (2008). Po vydání alba dávájí dohromady živou osmičlennou kapelu, která hraje skladby z alba Kabaret Fonky a představují lidem svou tvorbu na krátkém turné.
V průběhu prací na albu Kabaret fonky SasA také připravuje recesi v podobě rapového alba, na kterém i sám rapuje a nazývá ho Dřevo. Mezitím také objevuje své staré nedokončené instrumentální album Change & Prejudice, které se rozhodne dotáhnout do konce a publikovat ještě na konci roku 2008.
Začátkem roku 2010 se začíná projevovat nutkání opět alespoň na skok nakouknout do světa českého hip-hop a rozhoduje se připravit další producentské album obsazené pouze českými hosty.
Během přípravných prací na albu si však nachází čas i na další z řady instrumentálních počinů. Konkrétně se jedná o soubor s názvem Beat Per Minute, který spojuje 60 zatím nepublikovaných instrumentálních motivů z let 2002 - 2010 do jednoho 60ti minutového setu.
V současné době se SasA mimo prací na novém producentském albu věnuje stále skládání hudby a hudební produkci v oblasti hip-hop, r'n'b, reggae, breakbeat, house či jungle.
Začátkem roku 2012 vydá 2 dvojsingly. První hiphopový Drahý Hobby feat. Wuty / Děda vševěda feat. Oliver Lowe & Zemaque a následně druhý v tanečnější poloze Black crow feat. Linda Vontor / Believe Again feat. Erika Fečová.
Během svého působení SasA spolupracoval s těmito interprety:
Erika Fečová (Navigators), Linda Vontor (Symptom Fonk), Oliver Lowe, Wuty, Zemaque, MC Gey, Puškyn, Dryman, Booczech, MC Jelínek, Gipsy (Gipsy.CZ), P13 (Molodoy, Berezin), WPS (PL), Lipo, DJ 3ck, Ing., Wolf (BNSH, Ilam reggae), Symptom Fonk, ACY, P.A.trick, Lilen, Sonny, Dan-cha, KLAM, ZPS, Dogheads, a mnoho dalších ...