Samuel - O kapele | Bandzone.cz

Samuel pop-rock / Bratislava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • To co chceš
  Nezařazeno
 • Leginy
  Nezařazeno
 • Fallen Out
  Nezařazeno
 • Generation
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Bio a historie

Samuel (Tomeček) se věnuje hudbě od svých 6-ti let, kdy začal navštěvovat hodiny klavíru a  hudební nauky na ZUŠ v  Bratislavě.
Od 14-ti let začal zpívat a  o  rok později si založil svou první kapelu.
Po třech letech zkoušení a  koncertování se rozhodl přihlásit do první série soutěže „Slovensko hľadá Superstar“ v  roce 2004, v  níž se umístil v  TOP 10. Po skončení soutěže začal připravovat své první album „Mladý a  drzý“, pod dohledem zkušeného producenta a  zpěváka Ivana Táslera, společně se svou kapelou Free Inna Cage. Album získalo Zlatou desku za počet prodaných kusů (7  500).
V  následujících letech odehrál Samuel se svou kapelou velké množtví koncertů a  festivalů. Mezi jeho doposud největší koncertní úspěch patří celoslovenská Roomster Tour, kde si zahrál po boku kapel IMT Smile a  Desmod. V  roce 2009 vydal Samuel druhé album pod názvem „Ako v  nirváne“. Po jeho vydání založil novou kapelu Milkshejk, se kterou přišla i změna tvorby a  větší orientace na komerční hudbu (mainstream).
Dnes má Samuel na svém kontě více něž 500 odehraných koncertů.
V  roce 2013 se rozhodl vystupovat už jen pod svým jménem Samuel a  připravuje své v  pořádí třetí album. Malou předzvěstí jsou jeho dva singly „Fallen out“ a „Generation“, které se úspěšně prosadily v  radiích na Slovensku.
Vedle hudeby také účinkuje v  pořadu „Milujem Slovensko“ v  RTVS (2013/2014).
Aktuálně vydává další v  pořadí třetí singl ve spolupráci se Suverenem – Legíny.
Spolupracoval i  s  Majkem Spiritem, IMT Smile, Rakbym  a  dalšími.