Salieri - Novinky | Bandzone.cz

Salieri melodic-metal / Nový Bydžov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Daidalos a Ikaros 2020
  Černobyl
 • Podivný svět 2020
  Černobyl
 • Černobyl 2020
  Černobyl
 • Pandořina skříňka 2020
  Černobyl
 • Zlatá Horečka 2018
  Babylón
 • Giordano Bruno 2018
  Babylón
 • Ostrov Pokladů 2018
  Babylón
 • V zemi chladných vod a skal 2018
  Babylón
 • Zkáza letu 4590
  Zkáza letu 4590
 • Zmije
  Zkáza letu 4590
 • Musíš při mně stát
  Zkáza letu 4590
 • Nikdy víc
  Zkáza letu 4590
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25

Pomalé zmrtvýchvstávání....

(Upraveno: )

Tak přátelé, jsme opět zde!!!!!!

Neuvěřitelné , že? Ruku na srdce přátelé, že už jste to nečekali? Že ne? Viďte? Nebo se přece jenom mezi Vámi našel nějaký sci-fista, který nevěřil, že bychom snad mohli jen tak, bez slůvka rozloučení, zmizet ze světa a nechat Vás napospas agrorockovým agresorům, kteří bezostyšně háží kompostem na Vaše hlavy myslíc si snad, že není ničehož lepšího, lákaje pak na podivnou tvorbu, která ničí vše co s hudbou spojeno jest a vymývá vkus mozků bezradných??? !!!!! V tom případě má moje největší uznání!!! Tomu velké díky a pozdrav posílám !!!! Právem mu náleží se na výsluní hřáti !!!!

A nyní z jiného sudu!

 Někde zdola na mě volá čísi úpěnlivý sten: Hrabej, hrabej v černé zemi, vyhrabej mě ven…

Dovolte mi zmínit tento příznačný verš, který mi přímo učaroval a který se skvěle hodí aby jste pochopili, jak jsme se všichni cítili v minulých dvou letech!!! Opravdu jsme čekali a marně volali po tom aby nás někdo doslova vyhrabal a znovu vrátil do hry! Vypadalo to opravdu zle! No, ale nakonec přece jenom po té dlouhé a nechtěné pauze, která byla způsobená ať už zdravotními či personálními komplikacemi se nám podařil jakýsi malý, pro nás ovšem velký, zázrak!!! Bohužel jsme sice zase o pár členů chudší, ale hlavní je, že se hraje dál !!!!! Za bicí usedl náš nejmladší a zřejmě asi jediný schopný člen, který už snad u nás vystřídal všechny možné nástroje, než nakonec, nuceně,ha ha, skončil za bubnama! Osiřeli jsme já se zpěvákem a basy se chopil náš nový člen, ostřílený bassbard Milan Kořínek ! Tolik tedy k současnému stavu kapely! 

 Jelikož takto fungujeme poměrně krátkou dobu a ještě není zdaleka vše jak má být, musíme naše vystoupení limitovat cca jednou hodinou, než si připravíme další skladby do playlistu! A jelikož jsme dostali šanci na malé zahřívací koncertní kolečko v podobě vystoupení na motosrazu v Sekeřicích a hned poté jako zavíračky na tradičním festu v Běchovicích u Chocně, oboje tuto sobotu 25.6.2022, máme příležitost si opět prošlápnout pódia !!! Už nám to sakra chybělo!! No a nakonec ještě něco malého z naší skromné dílny! Brzy se možná s něčím vytasíme, ale zatím víc nic neprozradím !!!! Ne ne! 

 Tolik tedy pro dnešek!!!! Loučí se s Vámi Váš Tom THT a kolektiv SALIERI

Hledá se BUBENÍK !!!!!!!!!! OPĚT !!!!!

(Upraveno: )

Přátelé aby toho nebylo málo kolem onoho Covidu, zase tu máme špatnou zprávu a sice že kvůli velkému  rodinnému a časovému vytížení a zatížení, s námi dál nemůže spolupracovat bubeník Martin, kterému samozřejmě tímto moc děkujem za čas strávený v našich řadách!!! Bohužel je to velká škoda, ale nedá se nic dělat! Jeho rozhodnutí plně respektujeme a tímto mu přejeme hodně štěstí a zdraví v této tak podivné době! 

 No a z tohoto důvodu se velmi omlouváme všem pořadatelům, kterým jsme přislíbili účast na případných akcích, které se jak doufám snad už uskuteční, za naši absenci, protože bez bicích to bohužel opravdu NEJDE !!!!! Doufám, že na nás nezanevřou a že pochopí naši současnou nepříjemnou situaci ! V dohledné době nás tedy na žádné případné akci bohužel neuvidíte ani neuslyšíte!!!!!!

 Tímto se tedy obracím na všechny možné případné zájemce na post BUBENÍKA ,aby se určitě ozvali a nenechali nás tak v nejisté situaci samotné existence kapely !!!!!!!! Nuže kdo z Vás ovládá nástroj zvaný BICÍ a je alespoň trošku "RYCHLONOŽKA" ať se honem hlásí na náš mail: salieri.rock@seznam.cz nebo  na tel: 604919390 kde se ho ujnu přímo JÁ Váš Tom THT

 Děkujeme všem za případný zájem !!!!! Tom 

HLASOVÁNÍ PRO ČERNOBYL !!!!!!!!!!!

Zdravím Vás Všechny naši Milí Fans !!!!!

Věřím, že jste snad Všichni zdrávi a v pohodě a že Vás neskolil ten zákeřňák COVID !!!!!!!!!! Budu doufat!!! 

 A proč že Vás nyní oslovuji? Protože přátelé, potřebujeme Vaši pomoc, respektive Vaše HLASY!!!!!!!! Byli jsme, samozřejmě k naši upřímné a obrovské radosti, nominování metalovým magazínem SPARK do soutěže o tuzemské album roku 2020 !!! Prosíme Vás tedy Všechny komu se naše hudba líbí, o hlas, který by nás mohl posunout zase někam dále do "VÍCEZNÁMA" tedy tam, kde by náš skromný soubor mohlo poznat více lidiček a kde by se naše hudba mohla více zviditelnit, respektive zeslyšitelnit !!!! UF!! Odkaz ku hlasování jest prosím zde:

https://www.spark-rockmagazine.cz/…ena

ALE POZOR !!!! HLASOVÁNÍ PROBÍHÁ POUZE DO TÉTO NEDĚLE 14.3. DO PŮLNOCI !!!

Díky moc za Vaše hlasy a doufejme v lepší časy !!!!!

Zatím se loučí Váš Tom THT a SALIERI

1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25