Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Saiwala alternative-world music / Žatec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

SAIWALA je společenstvím muzikantů, které vzniklo v roce 2009. Seznámil jsem se s Filipem Procházkou a také s Monikou Šramlovou a požádal je, aby hostovali na mých koncertech. To co nás spojovalo všechny tři, je láska k alikvotním tónům, ať už zpívaným či hraným na nástroje, v případě Filipa na didgeridoo. Přidal se i můj syn Kuba na perkuse a takto jsme odehráli několik koncertů. Filip se na čas odmlčel a začal s námi na didgeridoo hrát Honza Vávra.

Písně, které jsou na profilu byly nahrány v roce 2009 ve zlínském Studiu V a podíleli se na nich Monika Šramlová ( zpěv ), Elma Van Baasbank (zpěv), Honza Vávra (didgeridoo, perkuse ) Kuba Stejskal ( africké basové bubny, perkuse ) Ivan Doležálek (basa), Honza Šetek (piano).

Po natočení CD se vrátil k hostování Filip Procházka a začala s námi zpívat Káťa Šetková. Na perkuse hrává Honza Zázvorka.

Alikvotní a hrdelní zpěv se snažíme propojit do písní, které mají obvyklou strukturu. Je možné jej slyšet v závěru písně Kapky jeřabin, takové to jakoby hvízdání melodie - to je ono. V Beltine hned od začátku hvízdavé tóny a hrdelní zpěv. V Zase padá déšť v samém závěru hrdelní zpěv. V Encante celou píseň.

Didgeridoo je nástrojem, která k alikvotním tónům patří a jsou v Beltine, Kapkách jeřabin, Encante.....

Od roku 2019 hrajeme v sestavě Standa Stejskal (zpěv, kytara), Martina Bartušková Elisová (zpěv), Lenka Jandlová ( zpěv), Jan Filip (baskytara), Petr Hlaváč (klávesy), Iggy (perkuse, El cajon), Filip Procházka (didgeridoo duduk)

Tak přejeme příjemný poslech

Standa Stejskal

 https://www.facebook.com/SAIWALAMyMusic/

CD je také možné slyšet na  http://www.cdbaby.com/cd/Saiwala a

http://www.music.saiwala.cz

 

 

Bio a historie

Fanoušci: 28

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
13 229
Poslechnuto skladeb
13 021
Profil registrován
2.3.2011