nazdar, prepiste si to vstupne v BB, bud nebude alebo bude 1 E.
Palo
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nazdar, prepiste si to vstupne v BB, bud nebude alebo bude 1 E.
Palo
Ahojik,
vůbec nemáte zač :o) Pro nás jste nejlepší!!! Škoda jen, že hráváte moc daleko :o(
Sagittari super, moooc fandím!!!!!!!!! Kiss :o)
Draci přidávám se k názoru Distoriona, v Chrlicích ste se zase předvedli ve skvělém světle. Ač sem byl donucem opustit Vaše vystoupení v půlce skladby Racing Gear, byl sem nadšen :-)) Prostě zase takovej krasnej večírek v "pohoďáckým čase" :-D
Pánové rockové chrlení super .. pěkně jste to rozjeli, doufám, že tam potkáme i další rok ! =)
Ahooj,
zdravíme do BB, pokud budeš mít čas, tak dojdi 18. 9. na koncert do Tartarosu, určitě zahrajem i něco novýho ;o)
kedy sa môžme tešiť na niečo nové z vašej tvorby?
Borci, i když tomuhle stylu příliš neholduji, musím uznat, že tolik energie má v sobě málokterá muzika! Pořádně jste se do toho opřeli - a Dejve, jak tě znám, budeš to tam rozjíštět na to tvoje pekelný gitáre, dokud z toho všichni nepadnou na prdel :-D .Jen tak dál!
Kluci.Šlape vám to dobře,ale ten Helloween je tam cítit jako praseTrošku se osvobodit od vlivů a bude to SUPER!!!!!Jinak vám přeji vše nej do dalšího hranííí!!!Ahoj Pája.
Nový song priatelia
Soym