Sabotters - Úvod | Bandzone.cz

Sabotters rock-alternative / Jablonec nad Nisou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Upírská- DEMO 2012
    Nezařazeno
  • Cesta do pekel (Šumiáda 2010- live)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

STÁRPLEJ 2012

Ahoj!

Děkujeme všem co přišli v pátek na Stárplej, podpořili nás a prostě si s námi užili, byli jste úžasní. A i přesto že jsme nepostoupili, vyhráli jsme cenu od vás, a ta nás potěšila nejvíc, protože konkurence byla tvrdá. Proto vám ještě jedou chceme poděkovat a budeme se těšit na další úžasné koncerty s vámi! Děkujeme!!! 

Zde si můžete přečíst recenzi na páteční večer: http://www.lbcmusic.cz/clanek/treti-kolo-starpleje-se-neslo-ve-znameni-metalu


Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Sabotters

Ahoj, sami to ještě nevíme v kolik to přesně bude začínat. A ohledně toho noclehu asi záleží na tom co by sis představovala, respektive hotely jsou v jablonci stoprocentně, takže si to můžeš hodit do google a kouknout co by se ti zamlouvalo, jinak asi nevim kde by se dalo nocovat.

Iwias.If

Ahoj... v kolik začíná akce toho 4.11. v Jablonci???... a chtěla bych se zeptat jestly nevíte o nějaký noclehu cca pro tři osoby.. protože jsme docela daleko a chceme tam jet.. tak prosím jestly napíšete?

Zobrazit všechny názory