Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rumštajn experimental / Havířov

„Zbrusunový klip "HELOU KÝTY" je na youtube!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Doprovodný zpěv, Bicí

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Rumštajni jsou
Stibimajstr - Šimansky - Fero - Koňar

Bio a historie

RUMŠTAJN (2013)

Novodobá historie Rumštajnů se otvírá, členové Fero, Stibimajstr, Koňar a Šimansky, se po osmi dlouhých letech dávají dohromady, aby oprášili Vaše ušní bubeny a polechtali Vašek oční nosní krční bránice. Nechť tuzemštajn vstoupí!

RUMŠTAJN (2000-2005)

Když nové milénium začlo, ve městě H, obklopeném šachtami, sešla se tlupa neznámých výrostků a uhrovitých půberťáků, kteří různými způsoby ke kytarám a škopkům přišli a začli na ty své inštrumenty šmrdlat a zkoušet cosi tvořiti. Ale ti holomci né že by hráli vlastní věci, pár sice jo, ale hlavně si začali brát na paškál dáleko slavnější inštrumentalisty a co čert nechtěl, ony se ty jejich paskvily a paródie začali tuze líbit lidem ve městě H a v okolí blízkém a pak i dalekém. Ti pazgřivci se naučili i s kamerou točit a natočili si i svoje vídea, které byli tuze legrační a jeden z těch výtvorů, animovaný kousek "RUM" způsobil veliký rozruch a slávu nevídanou nabral. Však na mocném médiu internetovém YouTube, byl ten kousek spatřen přes miliónkrát! Samozřejmě, že i bavili lidi po různých krčmách svým hraním a kolika škopků piva a gořalky vypili u toho muzicírování? Tse, kvantum, lidičky, kvantum! Po pěti letech toho jejich cirkusu se ale histórie Rumštajnů uzavírá a každý z těch pacholků si jde svoji cestou. Přece jen ti kucí nebyli úplnými křupany a jen tak se na ně nezapomene. A vy si zde užijte jejich písniček do alelůja. Šmitec a s pánem bohem.