Ranní s Ranní - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ranní s Ranní big-beat-rock / Zlín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv, Scream
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Piano, klavír, Housle
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Saxofon
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela Ranní s Ranní, zkráceně R's'R, originálním způsobem spojuje energický rock s punkovou nadsázkou, sebeironizujícími popovými motivy a dřevní folkovou poetikou. Jejich charakteristický zvuk tvoří řízné kytarové riffy, osobitý pěvecký projev frontmana plný emocí a intenzity, úderná rytmická sekce a konečný efekt dokresluje libozvučný saxofon. Ve svém repertoáru se věnují co nejširšímu okruhu subžánrů bigbítu a propojují oduševnělé melodie, životní optimismus projevující se neustálým hledáním positiv ve světě s rošťáckým punkovým elánem přinášejícím vrstvu dvojsmyslů, jinotajů, symbolů a sarkasmu. Jakkoliv se nejedná (už dlouho) o žádné teenagery, jejich koncerty jsou živelnou jízdou, hravým spojením radosti a úsměšku a nepřestávají udivovat svými bohatými a nápaditými aranžmá, které tato, na české scéně ojedinělá, formace nabízí. 

Bio a historie