Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rotopet punk-rock / Mnichovice, Říčany, Praha

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

The ugly truth (nechcete nás, chceme vás)

A je to tady !!


Bohužel kužel musíme oznámit, že v naší kapele nejsou žádní seriózní muzikanti. Proto tenhle výstřelek, protentokrát  nazvaný RoToPeT, je pouhou módní záležitostí a my, mladí a zajisté krásní (100% heterosexuální) kluci, ho využíváme pouze k balení mladých, naivních a zajisté nezkušených slečen.A protože jsme i slušně vychovaní chlapci tak Vás, slečny a tedy i neslečny (tím neslečny nemyslím jen starší dámy ale i pány, samozřejmě mladé a nezkušené pány, starší nejsou třeba, všichni víte proč), srdečně zveme na náš koncert v Jet clubu na Žižkově, který se koná ve čtvrtek 5.11.2009  od 18:30 GMT+1. Vystupovat bude i kapela HB. Těšíme se na Vás !!!

pozn.red.- pokud jste našli cokoliv homosexuálně vypadajícího v tomto článku, jste POVINNI nám to přijít sdělit na výše zmiňovaný koncert, ale neberte to vážně, psali jsme to pod vlivem.Čeho, to už si bohužel nepamatujeme.

 

                                                                                                                 váš  RoToPeT


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »