RockTom - Názory | Bandzone.cz

RockTom rock / Tomice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Vstávej
  Nezařazeno
 • Najednou
  Novej směr
 • Osude můj
  Nezařazeno
 • Rozhovor s ďáblem
  Život je sekera
 • Máš spoustu přání
  Život je sekera
 • Život je sekera
  Život je sekera
 • Křídla
  Život je sekera
 • Vzkaz
  Život je sekera
 • Když
  Život je sekera
 • Kotva
  Život je sekera
 • Flám
  Život je sekera
 • Tak se mi zdá
  Život je sekera
 • Slunce a měsíc
  Život je sekera
 • Cesty
  Život je sekera
 • Dotknu se hvězd
  Život je sekera

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Wrata

ahoj kapelo RockTom dne 12.9.2020 Akce Kojeticky chodník kde vystoupí Masakr Wrata Neccnon Mortus Orient- Rock.radi bychom vas pozvali ke společnému vystoupení akce se kona Kojetice u Prahy 25072 Venca -Wrata tel. 737755221

pesota

tak já je viděl poprvé na slavnostech v Benešově a byl jsem příjemně překvapen - jak samotnou akcí tak i kapelami, co tam byli a RockTom pro mě byl nej. Melodická hudba se skvělým textem. Určitě až budu mít možnost, navštívím jejich akci

Bez profilu

sesos

skvěklí ale mohlo bise tam vejít albu celí album jinej směr prosim

Bez profilu

Erika

Ahoojj..Tuhle skvělou kapelu jsem slyšela poprvé min. týden v Bunggrru ve Lhotě u Příbrami a musím říct, že se mi kapela vážně moc zalíbila..texty, melodie..styl hudby..prostě paráda. Kapelu si musím poslechnout každý den :-) Jejich písně mě vždy naladí do pohody a skvělé nálady! i mým rodičům- velkým rockerům se RockTom moc líbí ;-) Pro mě je to správná parta týpků co dělají bezvadnou muziku! Až budou někde poblíž hrát, tak na ně musím znovu vyrazit! Jen tak dál kluci, jste JEDNIČKY !! :-) ;-)

Tomas

Mě se to třeba líbí, hlavně ta hra se slovy (textově) i melodicky je to krásně harmonické. Na bandzonu mám přidáno jen několik skladem a mezi nimi RockTom nemůže chybět.

Seky von Bahnhof

Zdar Milouši. Za klávesnicí jsi hrdina,,který si vylévá své komplexy z mladí nejspíš. Neustále tady musíš dělat dusno a mě už to nebaví. Zaloz si kapelu a hraj. Rad si tvé dílo poslechnu. Z tvého psaní číší rozum a velká hudební orientace. Určitě to bude stát za to. Jestli nejsi kozomrd,tak nám to řekneš do očí. Ale asi ne,protože jsi jen další hudební velmistr,který tady rádí a mele sračky. Kdyby se lidem hudba nelíbila,tak ji neděláme. To že se tobě nelíbí. To je jen tvuj názor a neberem ti ho. Ale to nic nemění na tom,že jsi dement který si rozumí víc s klávesnicí než s hudebním nástrojem . Pokud se mýlím,dokaž mi to. Ale na to prostě nemáš. Nechtěl jsem se k tvému debilnimu komentari vyjadřovat,ale když uz tady prudis po několikátý,tak jsem musel. Reknu ti to hlavní. Pokud máš s náma problém,tak ho řeš s náma osobně a ne jak malá holka tady. Ale na to tvá osobnost nemá,takže zalez do nory a nekaz lidem naladu. Zdar

Tábi


Mildo, děkujeme za hodnocení. Všichni jsme tu pochopili, že se ti kapela nelíbí, o to zajímavější jsou tvé neustálé návraty na tuhle stránku. Ale jak se říká, "pachatel se vrací na místo činu". To u tebe evidentně platí, protože když se normálnímu člověku něco nelíbí, tak to ze svého života jednoduše vytěsní, ale ty chceš evidentně jen škodit, protože je v tom asi něco osobního a tak se stále vracíš a ukájíš se na tom, jak si to tu zase všem nandal. Ale musím tě zklamat, protože tím ničeho nedosáhneš a my budem tuhle "mrtvou" hudbu dělat dál. Tak se prosím vrať zpátky za ráfek k ostatnímu tvarohu a přestaň sem lézt. Uvidíš, že se ti uleví ;)
Díky za případné pochopení mého sdělení, čus.

Bez profilu

Milda

Aleši posluchačí nikdo ti nebere tvuj názor,neber jej ostatnim pro nás je tato kapela dávno mrtvá a ti co na ní chodí jsou hudební hluchouni, který nikdy nepoznali, alespon dobrou hudbu a Kunc že dělá pro jiné kapely, výsměch dle jiných je pouze vždy využil takže hudbě zdar s touto kapelou spíš nezdar.

Bez profilu

Aleš

Můžete mi teda prosím už někdo říct co ty kluci dělají špatně ? Mě se jejich písně líbí ! Nebo se vám nelíbí styl ? Žánr ? Pokud je to v tomhle, nechápu proč je dál pronásledujete na jejich stránkách. Nic věcného sem stejně nenapíšete, jen keci které nic neznamenají. P.Kunc se podle mého nemá za co stydět milí Petře a kámoši z Benešova. Dělá tady tolik i pro ostatní kapely a to, že se nezavděčí všem brnkálistum bohužel nese cenu hořkosti. Jste opravdu tak jednoduchý ? Nenechte se odradit kluci, své fanoušky máte.