Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

REVOLTA hip hop-rap / Krnov

„★ NOVÉ ALBUM UŽ BRZY! SLEDUJ FB A YT ★“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Zahoď masku- Evoluce Vědomí (2012) 1 193 ×
 • Povstaň s láskou- Evoluce Vědomí (2012) 3 514 ×
 • Až se naše děti vzbudí- Evoluce Vědomí (2012) 4 189 ×
 • Někdy Ztracený- Evoluce Vědomí (2012) 4 706 ×
 • Evoluce Vědomí- Evoluce Vědomí (2012) 1 879 ×
 • Otevři svou mysl- Evoluce Vědomí (2012) 3 468 ×
 • Měl jsi pravdu dědo- Evoluce Vědomí (2012) 2 026 ×
 • Samota a hudba- Evoluce Vědomí (2012) 459 ×
 • Zpátky na začátek- Evoluce Vědomí (2012) 416 ×
 • Tak bojuj- Evoluce Vědomí (2012) 435 ×
 • Imperium- Evoluce Vědomí (2012) 350 ×
 • Příběh- Evoluce Vědomí (2012) 2 852 ×
 • Pokojný bojovník- Evoluce Vědomí (2012) 337 ×
 • Myslím- Evoluce Vědomí (2012) 1 430 ×
 • Možná už není kam jít- Evoluce Vědomí (2012) 330 ×
 • Proč všude kolem a ne uvnitř- Evoluce Vědomí (2012) 291 ×
 • Do rukou vyšších- Evoluce Vědomí (2012) 309 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

★ Koncerty: revoltabooking@seznam.cz
★ Tisk: revoltapromotion@seznam.cz

Bio a historie

Marek Kaleta (*1989, Krnov). Od 9. třídy bydlel na internátu v Ostravě a první texty začal psát v 16 ti letech na sportovním gymnáziu Dany a Emila Zátopkových, kde hrál závodně basketbal. Časem patřil k nejčtenějším ve třídě, co se týče slohových prací a jelikož jeho nejoblíbenější hudební žánr, který poslouchal, byl hip hop a rap, rozhodl se, že zkusí napsané texty nahrát ve studiu.

Svoje první demo s názvem T.E.O.T.L. vydal v roce 2007 pod pseudonymem Marass. V roce 2009 vydal své druhé CD s názvem Sám za sebe a v roce 2010 pak vyšlo do světa album s názvem MKW, na kterém se podílel společně s jeho dlouholetým kamarádem, říkajícím si Kalo Wyo.

Po střední škole studoval na Ostravské univerzitě obor sociální práce a psychologie, ale po roce dospěl k názoru, že chce naplno tvořit hudbu a tak prošel mnoha různými pracemi (pomocný zedník, elektrikář, tesař, kopáč, ochranka v obchodním domě a dalšími potřebnými profesemi), přičemž strávil například 2 týdny v podzemních garážích na kartonech v objetí notebooku a kláves, jenom aby si splnil sen a mohl to investovat do hudby. Zpočátku neměl souhlas ze strany rodiny, neboť přestal hrát po mnoha letech jimi podporovaný basketbal, v hudbě neviděli perspektivu a schopnost uživit se. Neodradila ho od jeho snu ani 2x zlomená čelist a ochrnutý spodní ret. Myslel si, že už nikdy nebude rapovat, ale po půl roce vnitřního boje napsal text k písni Zahoď masku, přestal obviňovat ze svých selhání své okolí, postavil se opět na nohy, začal na sobě makat a šel si za svým cílem dát mládeží skrze hudbu lepší vzory a hodnoty, odpoutat je od drog a kriminality a nasměrovat všechny do vzájemné spolupráce!

Delší dobu ho trápila nevlídná celospolečenská situace, úpadek morálky, lidské cti a expandující míra konzumace alkoholu, drog a všudypřítomné chemie. Rozhodl se s tím něco udělat a tak se přejmenoval na Revoltu a 2. července, roku 2012, v den svých 23. narozenin, vydal album Evoluce Vědomí, které mnoha lidem změnilo dosavadní pohled na život, dalo jim naději v lepší svět a začali věřit spíše sobě samému než čemukoliv jinému.

V roce 2012 založil společně s kamarádem z Ostravy, Adamem Raw, projekt Seberevolta (www.seberevolta.cz), který se snaží motivovat své okolí ke zdravému životnímu stylu prostřednictvím cvičení s vlastní vahou a vytvářením komunit po celé Československé republice, kterým není lhostejný vlastní stav a stav jejich bezprostředního okolí, ve kterém žijí a aktivně se podílejí na jeho utváření ke zdravějšímu obrazu svému. Léta páně 2013 rozeběhl přednášky po základních a středních školách, společně s vystupováním na kulturních akcích. V létě téhož roku uskutečnil první Seberevolta kemp a pozitivní dopad, jaký to mělo na účastníky, ho přesvědčil, aby v tom i nadále pokračoval a celý projekt rozšiřoval.

Od června roku 2013 se snaží rehabilitovat naší ekonomiku skrze výrobu ryze Českého oblečení v sociálním družstvu ve Znojmě a za spolupráce dalších několika domácích firem (přádelna, barvírna, tiskárna, prádelna, návrhářka, ...), čímž chce docílit zachování, obnovy a rozvoj tuzemského průmyslu a celkové ekonomiky.

8.4. 2014 vydal další album s názvem Motivace k činům, v kterém vyzývá všechny, aby přestali jenom mluvit a začali konečně jednat a proměňovat své myšlenky a sny v realitu! Citát z alba ho sám o sobě vystihuje dokonale: "Ani moudrá slova činy nikdy nenahradí".

Plynule s vydáním alba založil nahrávací společnost TSR (Tóny Srdce Records), která sdružuje conscious umělce a společně se snaží skrze jejich uvědomělou sebevyjadřující hudbu obnovit morálku ve společnosti a probudit uvnitř lidí etiku, která povede k vzájemné spolupráci a tvoření nových hodnot.

Mezi jeho zájmy, záliby a radosti patří basketbal (AND 1), cvičení (sets and reps), bojové umění (Krav Maga, Muay Thai), plavání (motýlek), četba (komentářů na fb=), ale jeho největší vášní i nadále zůstává hra na klavír, skládání hudby a psaní textů.