Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Revival Lucie Morava rock / Frýdek-Místek

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Revival Lucie Morava - Chci zas v tobě spát LIVE 224 ×
  • Revival Lucie Morava - Amerika LIVE 114 ×
  • Šrouby do hlavy LIVE 298 ×

Novinky

Koncert na Slovensku

V sobotu 21.6.2014 jsme hráli úžasný koncert na Slovensku ve městě Sereď. Děkujeme řediteli kulturního zařízení za naprosto profesionální přístup, za perfektní stage, zvuk a místním lidem za velmi příjemné přivítání. Byli jste perfektní a rádi by jsme si u Vás ještě někdy zahráli. Celý koncert jsme nahráli na HD kameru a ukázky umístíme sem na Bandzone. 


Poděkování

Zdravíme všechny fanoušky Revival Lucie. Poslední dvě akce které proběhly 12.6. v Ostravě na Landeku a 14.6. v Potštátě byly perfektní a děkujeme pořadatelům a zvukařům za všechno co pro nás v rámci svých možností udělali, byli jsme naprosto spokojeni. Moc se těšíme na sobotní koncert v Seredi na Slovensku. Fotky z posledních dvou akcí najdete na faceboku. Video z Landeku umístíme na bandzone.


Poděkování FNO

Upraveno:

V úterý 21.1.2014 jsme hráli v Ostravském hotelu Clarion Congress Hotel na mezinárodním lékařském sympoziu pro lékaře a sestřičky a Všem děkujeme za moc pěkný a vydařený večer.


Fanoušci: 6

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
11 511
Poslechnuto skladeb
1 416
Profil registrován
29.7.2013