Myslim,že by tyhle poznámky nebyly příjemný nikomu,takže tady nemluv o nějakým komplexu.
RADKA
REVERSU PŘEJU HODNĚ HUDEBNÍHO ŠTĚSTÍČKA,BACHA NA PŘIBLBLÉ FANYNKY ATĚŠÍM SE NA KONCERT.BUDVÁRKU NAJDI SI I JINOU ZÁBAVU NEŽ OBHAJOVAT NĚCO ,CO STEJNĚ OBHÁJIT NEJDE.MĚJTE SE A AT SE VAM KONCERT VYDAŘÍ .






