Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Resolution progressive-metalcore / Sokolov

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Drag Me to Hell - demo zkusebna 1 411 ×
  • The End of My Love - demo zkusebna 779 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela Resolution se poskládala do finální podoby v říjnu 2011 ve složení :

Růža - zpěv

Inci - bicí

Tonda - kytara, vokály

Felix - kytara

Bobeš - basa

... a vydává se na progresivně metalovou cestu napříč světem :-) Budeme rádi za podporu a všechny názory jsou vítány! Podrobnosti o kapele a členech doplníme v nejbližší době.

Metalu zdar!

Bio a historie

Resolution

 Historie se začíná psát někde mezi lety 2008-2009, kdy na naše poměry relativně úspěšná formace 3Brats (ve složení Radůz, Tonda a Růža) ukončuje na dobu neurčitou svojí činnost. Radůz dává do kupy zpátky starý dobrý Eternal Fire a Tonda s Růžou započali strastiplnou cestu k vysněnému,lehce tvrdšímu žánru.
 Po počátečních peripetiích se zkušebnou (kdo kdy měl nebo má kapelu mi dá za pravdu, že zkušeben zkrátka není nikdy dost) se kapela uhnízdila spolu se spřátelenou grupou Liberate v Citicích.
 Začínáme fungovat a tvořit první skladby. Ale stále chybí basák. O zpěvákovi nemluvě. Zkoušíme pár přátel na různých postech, ale s nijak valným účinkem. Buď jim hudba "nesedla" nebo jim pokračovat nedovolila pracovní vytíženost a manželka. Pardon, rodinné důvody :) Zkrátka a dobře, plácáme se ve vodách hudebních, záchraného kruhu nemaje. Až jednoho dne se zjeví Felix a doplní Tondovo kytaru a vzápětí přichází Bobeš s basou v podpaží a hudba z čista jasna dostáva "koule" :-)
 Koncem roku 2011 jsme se rozhodli pro pár nahrávek, ale nemá je kdo nazpívat. Zpoza bicích se toho nazdařbůh ujímá Růža a za pomoci a podpory zbývajících členů kapely a jejich holí, nazpívá několik melodií. Kupodivu relativně čistě a jasně a dostává se zcela "dobrovolně" :-) na post zpěváka. No , zpěváka.. nezná někdo termín pro někoho kdo jakože zpívá, ale neumí to? Mě napadá jen "Cézar" .. ale to je taky už pro ty dříve narozený :-) Takže otázka zpěvu-řevu-chropotu je částečně vyřešena, jenže vyvstává problém další, neméně podstatný a to, kde sebrat někoho kdo válí na buben. Po kratší výměně názorů a ošetření zraněných, jsme se jednomyslně domluvili, že zkusíme výstřel naslepo a ještě do tmy. Voláme bubeníkovi Incimu, známého především z kapely BORON, jestli se nenudí a nechce prohánět škopky ještě v jedný kapelce. Inci k naší velké radosti přijímá a my můžeme začít skládat a tvořit konečně jako kapela. Takže nám držte palce a přijďte si nás někdy poslechnout :-)

    budem se těšit!       Vaši Resolution